9.sınıf edebiyat sorumluluğu nasıl olur?

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar. Anadolu lisesinde okuyorum 9.sınıftayım ve edebiyat dersinden sorumluluğa kaldım sınıf hocamız okul açılırken yapılacağını söyledi bu sınav nasıl olur çoktan seçmeli mi olur kolay mı olur kalırsak ne olur cevaplarını verilir mi? Bu tür soruların cevapları gerekiyor bana teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende 9.sınıf edebiyat sorumluluğundan kaldım 11.sınıfa kadar 3 defa sınava katıldım (sorumluluk sınavına) geçemedim 12. sınıfa kadar geçemezsemsem okuldan mezun olamıyorum. sınavdan biraz bahsedersek sınav kolay oluyor sadece konulara hakim olursan yeterli olur.

11. sınıfta sorumluluk sınavına kalmıştım ben, hocalarımız bizlerle pek uğraşmak istemedi sorular kolaydı dersten kalma bilgilerim ile tamamlamıştım ben sınavımı.
Sizlerin hocaları sınav cevaplarını da verebilir ama hazırlıklı gitmek lazım :)

Sorumluluk sınavları genelde Full klasik oluyor bazı hocalar 1.dönemden soruyor bazılar 2 dönemdende çalışarak geçebilirsiniz sınavı eğer 12.sınıfa kadar geçemezsen okuldan mezun olamıyorsun genelde kolay soruyorlar ya aslında çalışana kolay.

Merhaba arkadaşlar. Anadolu lisesinde okuyorum 9.sınıftayım ve edebiyat dersinden sorumluluğa kaldım sınıf hocamız okul açılırken yapılacağını söyledi bu sınav nasıl olur çoktan seçmeli mi olur kolay mı olur kalırsak ne olur cevaplarını verilir mi? Bu tür soruların cevapları gerekiyor bana teşekkürler.

Her dönem başı oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ben 12. sınıfın son döneminde vermiştim.

Sorumluluk sınavları genelde Full klasik oluyor bazı hocalar 1.dönemden soruyor bazılar 2 dönemdende çalışarak geçebilirsiniz sınavı eğer 12.sınıfa kadar geçemezsen okuldan mezun olamıyorsun genelde kolay soruyorlar ya aslında çalışana kolay.

Peki gireceğim bu sorumluluk sınavını geçemezsem ne olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı