9.Sınıf için Matematik soru bankası önerisi

Aynen, bu. İlgili konuları sırası geldiği zaman çözersin. 9. ve 10. sınıfta işini görür. TYT çalışmaya başladığın zaman da bir üst seviye kitaplarla başlangıç yaparsın bu şekilde. 1 tane de 9. sınıf kitabını unutma ama. Onlarda bir kitaba koyacak konu daha az olduğu için ihtiyacın olan konulardan daha dolu soru çözersin. Dediğim gibi Bilgi Sarmal iyidir.

Şimdi arkadaşlar, ben 9.sınıf matematik mantık konusunun neredeyse sonuna geldim hatta bitti gibi bir şey ama bir soru bankasına ihtiyacım var ancak bakın buranın altını çiziyorum ZOR olmasın, daha başlangıç seviyesinden alıştıra alıştıra zora geçen bir şey arıyorum. Aşırı zor soran yayınlar duydum ne bileyim Karekök yayınlar falan bunlar gibi istemiyorum.
Hocam karekök sıfır temelden alır eğer temel istiyorsanız karekök sıfır orta istiyorsanız 345 alabilirsiniz 345 kolaydan zora gider bence 345 almak daha mantıklı.

Şimdi abiler-ablalar kusura bakmayın cahilliğime verin de, ben 9.sınıfım, tyt matematik mi almam lazım yoksa 9.sınıf matematik mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı