9.Sınıf için Matematik soru bankası önerisi

Dreamm67

Centipat
Daha fazla  
Şimdi arkadaşlar, ben 9.sınıf matematik mantık konusunun neredeyse sonuna geldim hatta bitti gibi bir şey ama bir soru bankasına ihtiyacım var ancak bakın buranın altını çiziyorum ZOR olmasın, daha başlangıç seviyesinden alıştıra alıştıra zora geçen bir şey arıyorum. Aşırı zor soran yayınlar duydum ne bileyim Karekök yayınlar falan bunlar gibi istemiyorum.

Şimdi arkadaşlar, ben 9.sınıf matematik mantık konusunun neredeyse sonuna geldim hatta bitti gibi bir şey ama bir soru bankasına ihtiyacım var ancak bakın buranın altını çiziyorum ZOR olmasın, daha başlangıç seviyesinden alıştıra alıştıra zora geçen bir şey arıyorum. Aşırı zor soran yayınlar duydum ne bileyim Karekök yayınlar falan bunlar gibi istemiyorum.
Tonguç (!) Şaka şaka. Derece yayınlarına bakabilirsiniz hocam.

345, Bilgi Sarmal. 345 aşama aşama ilerliyor. Zaten kesinlikle çözülmesi gereken bir yayın. Bilgi Sarmal'ın da kazanım testleri kolay, diğerleri de orta-orta üst. O testleri sona bırakırsın.

Hocam soru bankası değil ama ben sana kaf öneririm. Kafa bir bakarsan 1-2-3-4 şeklinde hem üniversite sınavınada hazırlar seni. Bana keşke 9.sınıfken birisi böyle tavsiye verseydi diye düşündüğüm için sana söylüyorum. Kaf hem konuyu en dibine kadar anlatıyor hem de güzel soru çözdürüyor.

Geri
Yukarı