9. sınıf için YouTube kanal önerisi

Tonguç, Hocalara Geldik ve fizik için fizikle barış.
Tonguç kadar balon bir eğitim kanalı görmedim. Ortaokulda Tonguç izliyoruz diye hava atıyorlardı ama niyeyse denemelerde batırıyorlardı. Şuanda ben de 9.sınıfım, hiç kimsenin Tonguç izlediğini duymadım.

Ben kimya için Meschemy Kimya kanalını, matematik için Rehber Matematik kanalını kullanıyorum.

Coğrafya için Coğrafyanın Kodları, matematik Rehber Matematik, biyoloji Biosem.

Tonguç ve Hocalara Geldik kanallarını hiç beğenmiyorum şahsen, Tonguç çok boş yapıyor videonun yarısı kitap reklamı zaten. Hocalara Geldik'te tam düzgün anlatamıyor üstün körü geçiyor gibi.

Tüm dersler için tek bir kanal önermek saçma olur. Her derse ayrı ayrı önerelim istersen ? Mesela matematik için rehber matematik olabilir.
Olur hocam fark etmez.

Hocam şahsen ben normalde tonguç izliyordum 6.sınıfta v.s komik geliyordu fakat artık sıktı 9.sınıfın ilk videosunda büyüdünüz erkek adam, genç kız oldunuz diyor diğer videoda osuruk şakası yapıyor konunun dikkatini bozuyor.

Son düzenleme:
Olur hocam fark etmez.

Hocam şahsen ben normalde tonguç izliyordum 6.sınıfta vs komik geliyordu fakat artık sıktı 9.sınıfın ilk videosunda büyüdünüz erkek adam, genç kız oldunuz diyor diğer videoda osuruk şakası yapıyor konunun dikkatini bozuyor.

Event o konuda haklisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı