9.Sınıf Korkusu

furkantas

Kilopat
Daha fazla  
Ben Erzurum'un en iyi ikinci okulunda okuyorum. Okul iyi olunca öğretmenlerde bizlerin her şeyi yapabildiğimizi düşünüyor. Sınavları çok zor yapıcam vs. şeyler söylüyorlar. Şimdiden 9.sınıfta kalacağımı düşünmeye başladım. Sizce nasıl çalışılmalı ve 9. sınıf nasıl bir yerdir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
9. sınıf lise hayatının en zor 2 sınıfından biridir. 9. sınıfta düzenli bir biçimde çalışırsan diğer sınıflar da aynı şekilde gidecektir emin ol. Günlük ders tekrarı ve konu tazeyken bol bol test çözmeni öneririm. Öğretmenlerin dediklerini de fazla kafana takma. Onlar hep aynı şeyi söyler. Emin ol sana öğrettiklerinden daha fazlasını sana sormayacaklar.

9.Sınıfa başlamadan önceki halim berbattı sonra 9.sınıfa başladım bende korkmuştum başlarda sonra birden değiştim derslerim düzeldi şuan lise 3'deyim.

Cevaplarınız için teşekkürler. Okuldan gelince 3 saatlik çalışma zamanı kalıyor sizce yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan 10. sınıfım Fen lisesindeyim 9 boş geçirdim ve hemen bitti. Sana tavsiyem çalışman ben boş geçirdim gerçekten çok şey kaçırdım.

Geri
Yukarı