9. sınıf mevcudu 96 kişi gözüküyor

Bizim sınıf 39 kişiydi. Allah'tan okulun zeki öğrencilerinin toplandığı bir sınıftım. Diğer 40 kişilik sınıflarda nasıl ders işleniyor aklım almıyor.

Benim sınıfım genel anlamda 12. sınıfta kalmış tiplerdi hep ortalama 45 kişiydik neredeyse yarımızdan fazlası sınıfta kalmış kişilerdi hiç işlenmiyordu ders ben kendim şahsen fazla derse odaklı biri değilim ancak sessiz biriyim hiç rahat değil.

Benim sınıfım genel anlamda 12. sınıfta kalmış tiplerdi hep ortalama 45 kişiydik neredeyse yarımızdan fazlası sınıfta kalmış kişilerdi hiç işlenmiyordu ders ben kendim şahsen fazla derse odaklı biri değilim ancak sessiz biriyim hiç rahat değil.
Tabii ki rahat olmaz. Ben halimden memnun değilim. Para olsa özele giderdim 15 kişilik sınıfta paşalar gibi dersimi dinlerdim ama hayat herkese gülmüyor :D

Hocam yanlış bilgi olabilir veya bir sıkıntı vardır 50 kişi olur en fazla :d
50 kişi olamaz sınırı 40 kişi.

96 kişiyse öğrenciden ziyade öğretmene acırım.

Ortalama bir sınıfa maksimum 40 kişi sığabilir. Hadi en önlere bir sıra daha koysalar desek 48-50. 96 imkanı yok, hatta 96 kişi olursa sınıfınız size söz technopat üyeliğimi sileceğim 😀

Benim sınıfım 34 kişi. Bir tane suri var sadece. Benim için bir suri bile aşırı fazla. Ve 34 kişi de fazla. Maksimum 25 30 kişi olmalı bir sınıf.

Hocam yanlış bilgi olabilir veya bir sıkıntı vardır 50 kişi olur en fazla :d

IMG_2673.png

Ortalama bir sınıfa maksimum 40 kişi sığabilir. Hadi en önlere bir sıra daha koysalar desek 48-50. 96 imkanı yok, hatta 96 kişi olursa sınıfınız size söz technopat üyeliğimi sileceğim 😀
Hahaha 🤣

Geri
Yukarı