9. sınıf nakilleri nasıl oluyor?

Monolya

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Haftalik nakiller başladı. Merak ettiğim bir konu var. Bu yapılan iki nakilde sıra olarak 2 ya da 3'teyim. Bazilari şu an daha çok talep var diyor okul açılınca girmen daha kolay diyor. Bazilarida okul açıldıktan sonra biraz daha zorlaşır girmen diyorlar. Sizce hangisi doğru?

Okul açılınca talep azalır muhtemelen. Ben üçüncü hafta nakil olmuştum. Nakiliniz kabul olmazsa üzülmeyin, ekim ayı sonuna kadar haftalık olarak yapılıyor. Bayağı bir zamanınız olacak.

Okul açıldıktan sonra nakiller kolaylaşır hocam. Şu anda şansınızı deneyebilirsiniz eğer OBP veya LGS puanınız yetiyorsa rahatça istediğiniz liseye girebilirsiniz.
İki haftadır deniyorum.okul açılınca hadi yerlestigim okula biraz giderimde zorlasirsa diye korkuyorum

Okul açılınca talep azalır muhtemelen. Ben üçüncü hafta nakil olmuştum. Nakiliniz kabul olmazsa üzülmeyin, ekim ayı sonuna kadar haftalık olarak yapılıyor. Bayağı bir zamanınız olacak.
Sizin puanınız yeterlimiydi benim 0,16 düşük ama sıralamada bu hafta bir kontenjan var ben 3teyim.sizin durumunuz nasıldı üç haftada

@Monolya OBP'yi mi soruyorsunuz yoksa LGS puanını mı? Ben OBP ile alan bir okula girmiştim, okul puanından yüksekti benimki. Direkt ilk sıraya attı, kolayca girdim. İki kez değiştirdim böyle.
LGS puanını tam bilmiyorum. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE yardımcı olabilir.
Yok lgs puanı değil okul puanıyla.benim 0,16 Lik bir fark var ilk siradakide bir arkadaşım onunda 0.5 düşük okul puanindan bu hafta o girecek büyük ihtimal

Yeni konular

Geri
Yukarı