9. sınıf notlarım nasıl?

Kaldınız gibi okudum. En azından 3 dersten kalmaya çalışın da seneye sorumluluğa girin bu sene 9. sınıflar bence sadece ders çalışmalı yönetmelik çok sert. 10'a geç benim gibi rahatlarsın tabii seneye 10'lara da gelmezse bu kurallar.

Kaldınız gibi okudum. En azından 3 dersten kalmaya çalışın da seneye sorumluluğa girin bu sene 9. sınıflar bence sadece ders çalışmalı yönetmelik çok sert. 10'a geç benim gibi rahatlarsın tabii seneye 10'lara da gelmezse bu kurallar.

İnşallah gelmez hocam seneye. 2.sınavlar inşallah biraz sıkı çalışıp hiçbir dersten kalmamaya çalışacağım.

Klasikte yapamıyorsan testte nasıl yapacaksın bir şeyi ya biliyorsundur ya bilmiyorsundur testte eğer klasik olursa yarım yamalak biliyorsan ondan puan alabilirsin ama testte sana yardımcı olacak tek şey eğer bilmiyorsan şans lazım oda zor.

Hocam klasikte aklımıza gelmiyor testte en azından şıkları gördüğümüz zaman aklımıza geliyor gelmezsede artık ya tutarsaya gidiyor.

İnşallah gelmez hocam seneye. 2.sınavlar inşallah biraz sıkı çalışıp hiçbir dersten kalmamaya çalışacağım.

Hocam klasikte aklımıza gelmiyor testte en azından şıkları gördüğümüz zaman aklımıza geliyor gelmezsede artık ya tutarsaya gidiyor.

Edebiyat geçme notu 70 olmuş diye bir şey duydum doğru ise asılsan iyi edersin sorun yaşamadan geçersen azıcık düzeni oturtursun sonra.

O ortaokullara özel hocam liseye değil.

O zaman sıkıntı yok ilerdeki hedefinde eğer üniversite okumayı düşünüyosan aşırı yüksek sıralama derdin yoksa ortalamayı çok kasmaya gerek yok 70 civarı yeterli bence ona göre oynar keyfime bakardım dersi derste halledince zaten çalışmana çok da gerek kalmıyor tabii herkes aynı değil biri bir çalışmada alıyor biri sınıfta alamıyor biri yazarak alıyor biri okuyarak sana kalmış bir tık yükseltsen 70 üstü işini görür.

Ortalamanız kaç hocam?

Hocam proje tasarımı girilmiş ondan 70 aldım. Mesleki gelişim atölyesi girilmiş bir de ondanda 57 almışım 49.50 şu anda.

O zaman sıkıntı yok ilerdeki hedefinde eğer üniversite okumayı düşünüyosan aşırı yüksek sıralama derdin yoksa ortalamayı çok kasmaya gerek yok 70 civarı yeterli bence ona göre oynar keyfime bakardım dersi derste halledince zaten çalışmana çok da gerek kalmıyor tabii herkes aynı değil biri bir çalışmada alıyor biri sınıfta alamıyor biri yazarak alıyor biri okuyarak sana kalmış bir tık yükseltsen 70 üstü işini görür.

Hocam üniversite düşünmüyorum şu anlık gelecekte fikrim değişirse bilemem. Derdim bu eğitim sisteminde sınıfı geçmek ortalamayı net 50 üstü tutarım önemli olan 3 ders üstünde kalmamam gerekiyor.

Hocam üniversite düşünmüyorum şu anlık gelecekte fikrim değişirse bilemem. Derdim bu eğitim sisteminde sınıfı geçmek ortalamayı net 50 üstü tutarım önemli olan 3 ders üstünde kalmamam gerekiyor.

Düzenleme: Kusura bakmayın hocam internet kötü olduğu için 3 kere gitmiş mesaj.

Hocam proje tasarımı girilmiş ondan 70 aldım. Mesleki gelişim atölyesi girilmiş bir de ondanda 57 almışım 49.50 şu anda.

Düzenleme: Kusura bakmayın hocam internet kötü olduğu için 3 kere gitmiş mesaj.

50 üstü tutarsın ya o kolay bir gelecek planı yapıp ne yapmak istediğine karar verip bunda şu an ne yaparsan gelecekte nasıl etkiliyor ona bakarak karar vermen lazım bu arada mesela şu an üniversite 2. sınıfım girmek istediğim yerlere bakıyorum 2.80 (72) 3 (76.66) 3.20 (81)ortalama istiyor 4 üstünden beni etkiliyor mesela lise diploması çok etkiler mi bilmiyorum ama her şeyi göz önüne almak gerek. Araştırıp öyle karar ver derslerine ayırmayacağın bu vakitte ne yapacaksın 2 saat fazla oyun oynayacaksan çalış daha iyi gününü iyi organize edersen her şeye vaktin var okula gidiyorum işe gidiyorum spora gidiyorum ders çalışıyorum oyun oynamaya vaktim var hala sana burada yazı yazmaya vaktim var öyle düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı