9. sınıf sorumluluk sınavında neler çıkar?

Slyrox

Centipat
Daha fazla  
12.sınıfım 3 sene boyunca hep edebiyattan kaldım dolayısıyla 3 tane edebiyat sorumluğum var. Ara tatil öncesi gördüğüm tanıdığım bütün edebiyat hocalarına sınav konularını sordum. Hiçbiri de bilmiyordu ve hiçbiri de bana yardım etmedi. Bende tüm 1 senelik konuya çalışamayacağım için de tatilde hiç çalışasım gelmedi. Sabaha kadar agalarla CS de orayı karıştırma ve yarın 9. sınıf edebiyat sorumluğum var. Artık geçip kurtulmak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değişir, bazı öğretmenler önceden sınav sorularını bile verebiliyor sorumlulukta.
9. sınıf edebiyat sorumluluğu için 9. sınıfın edebiyat konuları çıkar diye düşünüyorum açıklama yapmadıklarına göre.

9. sınıfta ne vardı ki? Kafiye/redif gibi şeyler işleniyordu sanırım, tam emin değilim. İnternetten bakarsanız erişebilirsiniz müfredata.

Değişir, bazı öğretmenler önceden sınav sorularını bile verebiliyor sorumlulukta.
9. sınıf edebiyat sorumluluğu için 9. sınıfın edebiyat konuları çıkar diye düşünüyorum açıklama yapmadıklarına göre.

9. sınıfta ne vardı ki? Kafiye/redif gibi şeyler işleniyordu sanırım, tam emin değilim. İnternetten bakarsanız erişebilirsiniz müfredata.

9.sınıf edebiyat müfredatı çıkacağıni biliyorum da hepsini çalışmak çok uzun olacağı için üşeniyorum şöyle spesifik bir konu olsa çalışacağım da işte söyleyen olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı