9. Sınıfa dair hiçbir şey bilmiyorum

Merhabalar. Uzaktan eğitim başlayalı çok uzun süre oldu. İlk zamanlar internetimiz yoktu giremedim derste çalışamadım bazı nedenlerden dolayı. 1 aydır şükür hiçbir sıkıntı yok yalnız son 1 aydır da eksiklerim vardı tamamlamaya çalıştım yapamadım daha doğrusu dikkatimi veremiyorum. Şu an sınavlarımıza 2 veya 3 hafta kaldı ve ben hiçbir şey bilmiyorum. Bilenler de o kadar iyi değil uzaktan eğitim hiç verimli değil kısaca. 2-3 haftada sınavlara hazırlanabilir miyim? Önerileri olan var mı?

Bir de bu sene kalma olur mu? Bir arkadaşımda sınav öncesi cevapları veriyorlar bizde de öyle olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka direk çalış bak 10.sınıfım uzaktan eğitim diye çok ele almadım dersleri her sene matematik ortalalmam 90 üstü iken bugun matematik sınavı oldum ve 20 falan alıyorum gerisini sen düşün o yüzden git bak sana önerim çoklu defter al 6+1 7+1 gibi renkli tükenmez kalemler al hocalara geldik izle net çözersin orada her şeyi tonguçu ben beğenmiyorum konudan çok sapıyor hocalara geldikde istedigin gibi not alabilirsin aldığın deftere tüm videolardaki 9.sınıfın hocalara geldik kanalındaki yazıları deftere geçir ardından konu bitince test çöz bu kadar basit 9 diye çok zorlamazlar merak etme.

Hocam ben 9.sınıfa gidiyorum LGS'ye girmedim zaten adrese dayalı gittim. Ben 10.sınıfa geçerken kalır mıyım demek istemiştim 9.sınıfa geçeceğim değil.

Kalman çok zor kanka her notun 50 ve aşagısı olmalı gibi he bir de benden sana tavsiye 9.sınıf hocalarını kendine sevdir derse katıl sana destek çıkarlar bir nevi Support yani :D

Yeni konular

Geri
Yukarı