9. sınıfı geçebilir miyim?

Ben klasik bi' arka dörtlü öğrencisiyim 😅 Biyolojici dışında tüm sayısal öğretmenleri ile aram kötü, sözel ders öğretmenleri ile aram iyidir. Görüşünüze katılıyorum bu arada 😄
Arka dörtlü olmak güzel de böyle ufak tefek zararları olabiliyor. 😬

Derslerde iyi olman çok önemli değil zaten, davranışların, kılık kıyafetin, saç sakalın vs. iyi olsa yeterli. Matematik öğretmenleri hariç çoğu öğretmen derslerdeki başarıya göre öğrenci ayıklamaz. 🥰

Arka dörtlü olmak güzel de böyle ufak tefek zararları olabiliyor. 😬

Derslerde iyi olman çok önemli değil zaten, davranışların, kılık kıyafetin, saç sakalın vs. iyi olsa yeterli. Matematik öğretmenleri hariç çoğu öğretmen derslerdeki başarıya göre öğrenci ayıklamaz. 🥰
Eğlenceli birisiyimdir ama olgunluğumu her konu ve ortamda belli edebilirim, dış görünüşüne aşırı düşkün biriyimdir ayrıca 😄 Matematik hocası bana hep yakışıklı diye sesleniyor onu pek çözemedim zaten :D

Şu an ortalamam 30.8. 28 girilmeyen sözlü, 8 girilmeyen yazılı. 2.dönem ilk yazılılarım düşük gösteriyor şu an elimden geldiğince düzeltmeye başladım. Yazılıları 45 yapmam lazım, ortalamayı geçer miyim hocalar bırakır mı?

Girilmeyen sınavlarınızda notlarınızı yüksellti iseniz 42 43leri bulursunuz tabii bütün hocalar sözlülerine 70 veya 80 girerse.

Girilmeyen sınavlarınızda notlarınızı yüksellti iseniz 42 43leri bulursunuz tabii bütün hocalar sözlülerine 70 veya 80 girerse.
41 oldu baya artıyor 47 yaparım ben

Konu açtığınızı hatırlıyorum ama yine de cevaplayayım, ortalamanız çok düşük, 40 falan olsa geçebilirdiniz ama gerçekten düşük. Her sözlü ve sınavdan minimum +65 ya da 70 almalısınız sanırım.
yook almadıgım halde her türlü 3 puanla geciyorum suan 41 oldu bile

Yeni konular

Geri
Yukarı