9. Sınıfın ilk döneminde 51 olan ortalama 2. dönem 30 olursa sınıfta kalınır mı?

Merhaba arkadaşlar, öncelikle ben 9. sınıf öğrencisiyim ve lise olarak sağlık mesleği tercih ettim. İlk dönem zar zor 51 ortalama yaptım ve lisenin zor olduğunun farkındayım. 2. dönemde girdim sınavlara fakat çalışmama rağmen hocalar kendi kafasına göre 10-20 girdiler ve şu an 30 ortalamam var. 2. dönem için sözlüler 50 yapabilir mi?

Hocam 9.sınıfta genelde yardım ediyorlar alışma süreci diye geçersinizde 9'da 30 yaparsanız 10 11 sizi çok zorlar.

Hocam 9.sınıfta genelde yardım ediyorlar alışma süreci diye geçersinizde 9'da 30 yaparsanız 10 11 sizi çok zorlar.

Hocam bizim okul öyle değil ama kimseye acımıyorlar sözlü birl kendi kendi kafalarına göre giriyorlar yatan arkadaşıma 70bana derse katılmama rağmen 30girdiler bizim sinifin yarısı sınıfta kalanlardan oluşuyor

Merhaba arkadaşlar, öncelikle ben 9. sınıf öğrencisiyim ve lise olarak sağlık mesleği tercih ettim. İlk dönem zar zor 51 ortalama yaptım ve lisenin zor olduğunun farkındayım. 2. dönemde girdim sınavlara fakat çalışmama rağmen hocalar kendi kafasına göre 10-20 girdiler ve şu an 30 ortalamam var. 2. dönem için sözlüler 50 yapabilir mi?

Kanka bir kere çalışmama rağmen 20 aldım diye bir şey yok kendini kandırma. Çalışmaya son haftadan başlarsan yine 20 alırsın oturur ağlarsın niye sınıfta kaldım diye. O yüzden çalışmaya şimdiden başlacaksın 1,5 ay dişini sık 1 yılını ve ailenin emeklerini çöpe atma.

Olayın aynısını yaşıyorum tek fark 1.dönem 47 2.dönem 35 benim proje performans gibi şeylerle çıkartırız inşallah.

Hocam bu bana bir yerden tanıdık geldide sonu hiç iyi değildi :D. En iyisi sizde şimdiden çalışmaya başlayın demedi demeyin.

Geri
Yukarı