9. sınıfların okulu ne zaman açılıyor?

YamukAdam

Hectopat
Makaleler
4
Sanırsam 15 Şubat. Ertelediler mi? 15 Marta erteleyebiliriz dediler. Tam bilmiyorum. Size sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirli net bir şey yok hocam. 15 Şubat tarihinde yarıyıl tatili bitiyor. Bilim kurulu da 15 Mart'tan öncesinin uygun olmadığını söylemiş sanırım. Bekliyoruz. Açtıklarında da büyük ihtimal kademe kademe açarlar, 8 ve 12. sınıflara öncelik tanırlar.

Belirli net bir şey yok hocam. 15 Şubat tarihinde yarıyıl tatili bitiyor. Bilim kurulu da 15 Mart'tan öncesinin uygun olmadığını söylemiş sanırım. Bekliyoruz. Açtıklarında da büyük ihtimal kademe kademe açarlar, 8 ve 12. sınıflara öncelik tanırlar.
Hocam desenize 9.sınıfı evde oturarak bitirdik :( :D .

12.sınıf olarak kurs kapsamında okula gidiyorum. Özel bir okulun fen lisesindeyim. Ankara ve çevresinde 15 Şubat gibi 5.dalga bekleniyor deniliyordu. Yani büyük ihtimalle açılmayacak. Hatta bizim kursları bile kapatabilirler...

12.sınıf olarak kurs kapsamında okula gidiyorum. Özel bir okulun fen lisesindeyim. Ankara ve çevresinde 15 Şubat gibi 5.dalga bekleniyor deniliyordu. Yani büyük ihtimalle açılmayacak. Hatta bizim kursları bile kapatabilirler...
Bir 10.sınıf öğrencisi olarak bile zorlanıyorum, konuları tam kavrayıp kavrayamadığımı anlayamıyorum. Bu dönemde 12.sınıf olmak gerçekten zor olmalı. Kolay gelsin hocam umarım en dengeli kararı verirler...

Planlandigi gibi ilerlerse mart ayindan sonra sinavlar yapilacak, konular tum liseler için kasım'a kadar anlatilan konulardan sorulacak. (2020 Eylül - Kasım arasi konulari)

Yeni konular

Geri
Yukarı