9. Sınıfta kalma olacak mı?

Her gün yan gelip yatan, alışveriş merkezlerini tıklım tıklım dolduran Twitter kullanıcıları, sağlığımızı düşünün deyince, bir gülme geliyor.

Evet dostum akşama kadar tweet atıp virusü bahane ediyorum. Evet bir şeyim, nereden bildin?
Ha bir de cevap bulamayınca konu değiştirip cevap veriyorum.
:D Online derslerden hiçbir şey anlamıyorum, eksik konularım var Youtube'dan yetiştirmeye çalışıyorum. 11. sınıf öğrencisiyim seneye üniversite sınavım var. Almanca gibi gereksiz bir dersin hocasından tut edebiyatçıya kadar her biri ödev veriyor. Karantinadan beri evdeyim ruhsal sağlığım bozuk. Kendimi mi toparlayayım hangi birini yetiştireyim ben bunların? Çalışma moduna giremiyorum 20 dakikalık bir konuyu 1 saatte deftere anca geçiriyorum. Senin gibilerde böyle anca konuşmak için konuşsun. He ilk sınavları olduk bu arada karne ortalamam 79 performanslar girilmedi. Bir açık bulmaya çalışır tembel vs. dersin söyleyeyim dedim. "E o zaman sen niye dert ediyorsun." dersin. Lanet okulumuzun lanet müdürü 2. sınav takvimini Mart'ın sonuna aldı. 2 hafta sonra olmadığımız sınavlara zaten gireceğiz. Tüm derslerin konularını 2 2,5 hafta gibi bir sürede nasıl yetiştireyim, burada 2. sınavlardan bahsediyoruz konuları üniteleri daha kapsamlı alıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı