9. sınıfta konuları anlayamıyorum

ben 8. sınıf oldum sana bişey soracağım 6 . 7. sınıfta çok alakam yoktu dersle ilgili bu sene disiplinli çalışıp fen lisesine gitmeyi düşünüyorum bendemi anlamam? bu arada hocadan daha yavaş anlatmasını isteyebilirsin
6. sınıfı boşverde 7. sınıf temel olarak karşına çıkacak yani herhangi bir konuda işlem yaparken 7. sınıftaki bilgilerine ihtiyacın olacak. Ama verimli çalışırsan çok da gerek kalacağını düşünmüyorum.

Fen lisesinde okumadım ama tahminimce daha zeki öğrencilerin bulunduğu okul olduğu için üzerinde durulmaksızın anlatılıyor. Arkadaşların da senin durumunda ise hocaya bildirin ama sen tek kaldıysan ya buradaki arkadaşlar gibi tek başına söyle hocaya durumunu ya da sen YT'den devam ederek hocaya yetişmeye bak.
YT'den devam edeceğim büyük ihtimalle.

ders çalışma isteği nasıl geliyo 2. dönemde yada 1. dönemin yazılı başlarındamı
Bana 2. dönemin ortalarında gelmişti. Ama ortaokuldaki arkadaşların gibi kötü arkadaşlar bulmak istemiyorsan ve ortamda pick me kız olmasını istemiyorsan şuan bile gelir istek. Biraz daha çalışsaydım diyorum. Bana mayıs ayında gelmişti. Öncesinde de 360-380 arası alıyordum.
Sınav sonucuda 446 puan 3.25 yüzdelik geldi.

Fen lisesinde okumadım ama tahminimce daha zeki öğrencilerin bulunduğu okul olduğu için üzerinde durulmaksızın anlatılıyor. Arkadaşların da senin durumunda ise hocaya bildirin ama sen tek kaldıysan ya buradaki arkadaşlar gibi tek başına söyle hocaya durumunu ya da sen YT'den devam ederek hocaya yetişmeye bak.
Ortam pek de düşündüğünüz gibi değil malesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı