9. sınıfta matematikten kalınırsa ne olur?

ali_kapota

Femtopat
Daha fazla  
9. sınıfım ve matematik dersinden kalacağım sanırım. Dersi anlıyorum ama soru çözmeye yapmaya gelince işlemleri yapamıyorum ve aşırı düşük notlar aldığım için sanırım bu yıl (9.sinif) kalacağım. 1. dönem ortalaması 37.5 🥲 Gelecek yıl sınava mı gireceğim? Ne yapacağım konusunda yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
9. sınıfım ve matematik dersinden kalacağım sanırım. Dersi anlıyorum ama soru çözmeye yapmaya gelince işlemleri yapamıyorum ve aşırı düşük notlar aldığım için sanırım bu yıl (9.sinif) kalacağım. 1. dönem ortalaması 37.5 🥲 gelecek yıl sınava mı gireceğim? Ne yapacağım konusunda yardım eder misiniz?

Yıl sonu ortalaman 50'nin altında ve herhangi bir dersin (örneğin matematik fizik vb.) Ortalaması 50'nin altındaysa o dersten sorumluluğa kalırsın ama yıl sonu notun 50'nin üstündeyse sıkıntı yok zayıfla geçti gibi bir şey yazıyordu karnende hatırladığım kadarıyla.

9. sınıfım ve matematik dersinden kalacağım sanırım. Dersi anlıyorum ama soru çözmeye yapmaya gelince işlemleri yapamıyorum ve aşırı düşük notlar aldığım için sanırım bu yıl (9.sinif) kalacağım. 1. dönem ortalaması 37.5 🥲 gelecek yıl sınava mı gireceğim? Ne yapacağım konusunda yardım eder misiniz?

Bende 9.sınıfım bende matematikten kaldım tatilden sonra büyük ihtimal sorumluluk sınavı olacağız.

Edebiyattan kalmadığınız sürece sorumluluk sınavına girmezsiniz.

Ben öyle bir şey duymadım hocam benim bildiğim üstte dediğim şey.

Hocam zaten yıl sonu ortalaması 50 aşağısındaysa kalıyor. Ama matematikten kaldıysa sadece taktir gibi belgeler alamaz. Sorumluluk sınavı edebiyatta oluyor sadece. Bende 10'da kalmıştım matematikten.

Hocam zaten yıl sonu ortalaması 50 aşağısındaysa kalıyor. Ama matematikten kaldıysa sadece taktir gibi belgeler alamaz. Sorumluluk sınavı edebiyatta oluyor sadece. Bende 10'da kalmıştım matematikten.

Yeni bildiğim sistemde benim bildiğim şekilde oluyormuş bazı arkadaşlarım o şekilde farklı farklı derslerden kalmışlardı.

Yeni bildiğim sistemde benim bildiğim şekilde oluyormuş bazı arkadaşlarım o şekilde farklı farklı derslerden kalmışlardı.

Ben kendi yaşadığımdan dolayı söylüyorum. Benim arkadaşım 50 altı ortalaması vardı kaldı okulda şu an 10'u okuyor.

Geri
Yukarı