9. sınıfta salı günkü matematik sınavına son gün çalışılsa 90 alınır mı?

Ne bilelim hocam? Bu senin çalışma seviyen, zekâ seviyen ve disiplininle alâkalı bir şey. Ayrıca bu forumun yaş kitlesi neden bu kadar küçük acaba.

Öyle ise pek takmana gerek yok fakat başarının sırrı çalışmaktır. Bilmediğin konular üzerine dur, videolar izle en son ise soru çöz. Ben matematikte sınıfta kalıyordum bu yöntemle son günde 65 almıştım.
-Bilmediğin konular hakkında video izle (anlayana kadar durdur geri SAR)
-Kendini test etmek için soru bankasından gözüne kolay gelen soruları seçerek yap. Soru bankan yoksa internette Online testler var.
-Kendini motive et
-30 dk da bir 5 dk mola ver (molayı geçiktirme) :)

Ne bilelim hocam? Bu senin çalışma seviyen, zekâ seviyen ve disiplininle alâkalı bir şey. Ayrıca bu forumun yaş kitlesi neden bu kadar küçük acaba.
hocam cevabını vermeyeceğin konular üzerine neden yorum yapıyorsun

Öyle ise pek takmana gerek yok fakat başarının sırrı çalışmaktır. Bilmediğin konular üzerine dur, videolar izle en son ise soru çöz. Ben matematikte sınıfta kalıyordum bu yöntemle son günde 65 almıştım.
-Bilmediğin konular hakkında video izle (anlayana kadar durdur geri SAR)
-Kendini test etmek için soru bankasından gözüne kolay gelen soruları seçerek yap. Soru bankan yoksa internette Online testler var.
-Kendini motive et
-30 dk da bir 5 dk mola ver (molayı geçiktirme) :)

hocam cevabını vermeyeceğin konular üzerine neden yorum yapıyorsun
Eyvallah

Sanırsam 9. sınıfın son konuları geometri. Geometri son gün çalışılacak bir ders değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı