9. sınıfta sınıf geçme

2014'de liseden mezun oldum, bizim zamanımızda bol keseden sözlü notu dağıtılmazdı ve biz de doğru düzgüm ders çalışmazdık. Ancak okulda öğrendiğimiz ile bile en azından 60 ortalamanın üzerine çıkıyorduk. Liseye giden kardeşimi ve hocaların bol keseden verdiği notları görünce diyorum ki keşke şu an ben lise dönemimde olsaydım, eve gelince maksimum 1 saat tekrar yapsan 90 ortalama rahatlıkla gelir. Bunu seni kötülemek için demiyorum ancak yapıcı bir eleştiri gibi düşün.
bende 2018 de mezun oldum aynı durumdaydım, orta okulda notlarım berbattı sürekli okuldan kaçardım 8. sınıfda 114 gün devamsızlığım vardı o derece yani sonra liseye geçtim baktım bu iş böyle olmaz düzgünce ders dinleyip sadece sınavlara 1 hafta kala çalışma ile 9-10 teşekkür 11-12 taktir ile kapattım. Bu kardeşimizde yapar önemli olan ders esnasında hocaını pür dikkat dinlemek.

herkese merhaba yarın karne alıcağız ama hala kararsızım ilk dönem notum 52 şuan 48 yani yılsonu notu 50 ediyor edebiyat ve 3 dersten kalıyorum sınfıta kalırmıyım

Arkadaşlar selam 1 dönem ortalamam 45.7256 ikinci dönemde şu an 54.0462
Kalıyor muyum sınıfta yoksa geçiyor muyum?
knk 3000 puanla kalıyosun ramak kala

Son düzenleme:
Ortalaman 50'nin altında olduğu için 3 dersten kalma ve sorumlu olarak sınıfı geçme hakkın var. ❤️

Eğer 3 dersten kaldıysan sınıfı sorumlu olarak geçersin, yok daha fazla dersten kaldım diyorsan ne yazık ki sınıf tekrarına kaldın. 🥹

herkese merhaba yarın karne alıcağız ama hala kararsızım ilk dönem notum 52 şuan 48 yani yılsonu notu 50 ediyor edebiyat ve 3 dersten kalıyorum sınfıta kalırmıyım

knk 3000 puanla kalıyosun ramak kala
Yalnızca edebiyattan sorumlu olacak şekilde sınıfı geçiyorsun. Diğer derslerden de geçmiş kabul ediliyorsun direkt olarak. ❤️🥹

Ortalaman 50'nin altında olduğu için 3 dersten kalma ve sorumlu olarak sınıfı geçme hakkın var. ❤️

Eğer 3 dersten kaldıysan sınıfı sorumlu olarak geçersin, yok daha fazla dersten kaldım diyorsan ne yazık ki sınıf tekrarına kaldın. 🥹

Yalnızca edebiyattan sorumlu olacak şekilde sınıfı geçiyorsun. Diğer derslerden de geçmiş kabul ediliyorsun direkt olarak. ❤️🥹
reis ama 50 altı iki dönem ortalması için olmuyormu

Yalnızca edebiyattan sorumlu olacak şekilde sınıfı geçiyorsun. Diğer derslerden de geçmiş kabul ediliyorsun direkt olarak.
Sınıfı geçtim reis ,Yanlış biliyormussun. 6 dersten kalmıştım bide

Geri
Yukarı