9. Sınıfta sınıfta kalınıyor mu?

Scible

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar lise 9. sınıfım. Sınıfta kalıyor muyum merak ediyorum.
1 ve 2 dönem edebiyat toplamı 50'yi geçiyor, edebiyattan kalmıyorum.
Ayrıca 1 ve 2 dönem genel ortalamada 50'nin üstünde fakat 4-5 dersten kalıyorum. O yüzden sınıf tekrarı yapar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Edebiyattan kalma ve ortalaman 50'nin üstünde olsun yeter
Ve 10 özürsüz devamsızlığı geçme.

Edebiyattan kalınca sorumlu geçiliyor diye biliyorum. Ben liseye giderken öyleydi. Sonradan o sınavı vermek şart.
Ben de hatırlamıyorum ama edebiyattan kalınca sınava giriliyor olması lazım evet.

Normalde kalınıyor ama sen bu notları korursan kalmazsın.

Arkadaşlar lise 9. sınıfım. Sınıfta kalıyor muyum merak ediyorum.
1 ve 2 dönem edebiyat toplamı 50'yi geçiyor, edebiyattan kalmıyorum.
Ayrıca 1 ve 2 dönem genel ortalamada 50'nin üstünde fakat 4-5 dersten kalıyorum. O yüzden sınıf tekrarı yapar mıyım?

Okuduğun bölümü bilmiyorum ama Anadolu lisesi ise yalnız edebiyattan geç sen yeter zaten konuda geçtiğini belirtmişsin ortalaman 50 üzeri ise sınıfı geçersin. Diyelim edebiyattan kalıyorsun sınıfı gene geçersin ama sorumlu olarak ve sorumluluk sınavına girersin 10-11-12 diye biliyorum sınıfı ortalama ile geçersin kısacası geçersin fakat devamsızlığı n 10 günün üzerine çıkar ise sınıfta kalırsın.

Okuduğun bölümü bilmiyorum ama Anadolu lisesi ise yalnız edebiyattan geç sen yeter zaten konuda geçtiğini belirtmişsin ortalaman 50 üzeri ise sınıfı geçersin. Diyelim edebiyattan kalıyorsun sınıfı gene geçersin ama sorumlu olarak ve sorumluluk sınavına girersin 10-11-12 diye biliyorum sınıfı ortalama ile geçers
Okuduğun bölümü bilmiyorum ama Anadolu lisesi ise yalnız edebiyattan geç sen yeter zaten konuda geçtiğini belirtmişsin ortalaman 50 üzeri ise sınıfı geçersin. Diyelim edebiyattan kalıyorsun sınıfı gene geçersin ama sorumlu olarak ve sorumluluk sınavına girersin 10-11-12 diye biliyorum sınıfı ortalama ile geçersin kısacası geçersin fakat devamsızlığı n 10 günün üzerine çıkar ise sınıfta kalırsın

İn kısacası geçersin fakat devamsızlığı n 10 günün üzerine çıkar ise sınıfta kalırsın
Evet Anadolu da okuyorum. Teşekkürler bu arada

Okuduğun bölümü bilmiyorum ama Anadolu lisesi ise yalnız edebiyattan geç sen yeter zaten konuda geçtiğini belirtmişsin ortalaman 50 üzeri ise sınıfı geçersin. Diyelim edebiyattan kalıyorsun sınıfı gene geçersin ama sorumlu olarak ve sorumluluk sınavına girersin 10-11-12 diye biliyorum sınıfı ortalama ile geçersin kısacası geçersin fakat devamsızlığı n 10 günün üzerine çıkar ise sınıfta kalırsın.

Başka bir şey daha soracığım mattan proje almıştım eğer projeyi 80 üstü girerse genel ortalamama 2-3 puanlık bir katkıda bulunur mu?

Evet Anadolu da okuyorum. Teşekkürler bu arada.

Başka bir şey daha soracığım matematikten proje almıştım eğer projeyi 80 üstü girerse genel ortalamama 2-3 puanlık bir katkıda bulunur mu?

Matematik ders saati fazla ise genelde fazla olur katkıda bulunacaktır ama matematik ortalamasına göre değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı