10.sınıfta sınıfta kalınıyor mu?

Captain Rex

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba 10.sınıf öğrencisiyim merak ettiğim bir şeyi sizlere sormak istiyorum. Bildiğiniz gibi sınıfta kalma olayı değişti. Ama bazı yerlerde bu sene sadece 9'lar için böyle olacağı yazıyor. Doğru mu sistem nasıl işliyor?

Merhaba 10.sınıf öğrencisiyim merak ettiğim bir şeyi sizlere sormak istiyorum. Bildiğiniz gibi sınıfta kalma olayı değişti. Ama bazı yerlerde bu sene sadece 9'lar için böyle olacağı yazıyor. Doğru mu sistem nasıl işliyor?
Tabi ki kalma var, okuldan okula değişiyor mu bilmiyorum fakat bizim sınıfta 3 kişi kalmıştı ortalama ve devamsızlık yüzünden.

Tabii ki kalma var, okuldan okula değişiyor mu bilmiyorum fakat bizim sınıfta 3 kişi kalmıştı ortalama ve devamsızlık yüzünden.

Hocam başlık değişimiş sorduğum şuydu eskiden ortalaman 50 üzeri ise geçiyordun edebiyattan kalırsan sorumluluğa giriyordun şimdi o olay kalktı ama bazı kaynaklarda bu yıl sadece 9'lar için geçerli yazıyor.

Liseye gectikten sonra kalma var hocam, 1. dönem sonu notunuzu ve ikinci dönem sonu notunuzu 50 üstü almaya özen gösterin. Birinden 47 alıp diğerinden 50 alırsanız kalırsınız.

Geri
Yukarı