9 TL'ye Need for Speed Payback

Shadow of War ve Mordor da 13-14TL civarında onları da alabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme kısmında Wirecard var bu arada anlamadım tam.
Edit: Wirecard ile devam ederek kendi kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Ben satın aldım origin hesabınızı playstore.com'a bağlayınca origin hesabınızın kütüphanesine geliyor oyun.

Son düzenleme:
PS4'te oynamıştım. Gayet keyifli bir oyun. Bir Forza değil tabi ki ama 9 TL'ye de rahatlıkla değer. Bu arada Origin hesabı değil Origin Key olarak veriliyor. Kendi hesabınıızda kullanıyorsunuz keyi.

Bu oyuna Forza’daki “olmayan” motor sesleri için bile 9₺ değer. Forza Forza diyip duran arkadaşlar cidden komik, arabanın en önemli özelliklerinden birisi olan motor sesini beceremeyen bir oyunu bu kadar büyütmeyin. Evet, sürüş dinamikleri açısından Forza gibisi yok ama o motor seslerinin gerçek dışı oluşu bütün oyun keyfinin tabiri caizse içine ediyor. Gerçekten araba tutkusu olan bir insan Forza’yı çok fazla oynayamaz, sıkar. Payback’i gömüp duran arkadaşların oyunu oynadığından şüpheliyim. Arcade bir oyun ile Forza karşılaştırılması da cabası.

Payback hikayesi ve sürüş mekanikleri açısından kötü olsa da bana göre en büyük eksisi kesinlikle performans yükseltmeleri. Oyunda sonsuz paraya sahip olsanız bile arabanızın geliştirme kartlarının tamamen random gelmesi ve istediğiniz aşamaya gelene kadar onlarca dakika tekrar tekrar kart değiştirmek.
Ben çok önce oynamıştım ama hala o konuda bir değişiklik güncellemesi almadıysa maalesef durum çok vahim.

Geri
Yukarı