Ücretsiz Need for Speed Oyunu Geliyor!

Merhaba arkadaşlar, ücretsiz online oynanan Need For Speed: Edge geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dağın eteğine yol yapıyorlar 2 şeritli sonra sürüyoruz ne kadar sıkıcı ya yeni Hot Pursuit'te böyleydi Rivalde. Ne bir şehir ne bir modifiye var ne zevk alıyorlar bundan anlamıyorum. Hikaye de adam gibi değil.

Dağın eteğine yol yapıyorlar 2 şeritli sonra sürüyoruz ne kadar sıkıcı ya yeni Hot Pursuit'te böyleydi Rivalde. Ne bir şehir ne bir modifiye var ne zevk alıyorlar bundan anlamıyorum. Hikaye de adam gibi değil.
Oyun ücretsiz olduğu için çok fazla ayar vb. eklememişler, ücret verenlerin ne ayrıcalığı olur o zaman?

NFS UnderGround 2'de modifiye yaparkenki aldığın zevki hiç bir NFS oyunundan alamazsın.

Aynen hocam, U2'nin modifiyesi MostWanted'in hikayesi seni oyunda kalmaya teşvik ediyordu. Sonra işin gücün bilmem kaç milyon dolarlık amaçsız arabalarla dağın başında gezmek oldu. Yeni oyun PC'ye bir çıksa onuda tecrübe etsek. :açım:

İşin içinde Nexon varsa yandık desene, bence sırf dağ eteklerinde sürüş yapıp, şehirde gezmedikten sonra hiçbir eğlencesi kalmaz oyunun. Most Wanted'ı özlüyorum valla. :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı