9. ve 10. sınıf tekrarı nasıl yapılmalı?

Daha fazla  
9. ve 10. sınıfı hiç verimli geçirmedim 11. ve 12. sınıfta 9. ve 10. sınıfı iyi tekrar etmem lazım. Ben bilgisayar mühendisi olmayı düşünüyorum oyun da yapma hayalim var. Bana 9. ve 10. sınıfı bu 2 sene boyunca nasıl bir tekrarla ezberleyebilirim ya da çalışabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
11.Sınıfta 11 derslerine bak. Arada TYT Matematik ve Türkçe çalışabilirsin. Ama 11 zor olduğu için önce 11'i sağlam bitirmeye bak.
Zaten 11 ve 12 de kesinlikle PC'ye bir süre limiti koyucam ve çoğunlukla derslerime odaklanıcam

Birde yaz tatilinde yazlığa gidiyorum yani orada çalışabilecek bir site ya da kitap önerebilirmisiniz?

@Boğaçhan Gürer Öyle yapman senin faydana. 11 ve TYT Matematik - Türkçe derslerini beraber yapabilirsin ama ilk başta zorlar. Alıştıktan sonra gerisi kolay.
Her hafta Pazar günleri haftalık tekrar yap, branş denemeleri çöz.

Birde yaz tatilinde yazlığa gidiyorum yani orada çalışabilecek bir site ya da kitap önerebilirmisiniz?
İnternet erişiminde sıkıntı yoksa Benim Hocam kanalı iyidir (Fizik dersleri hariç). 11.Sınıf dersleri ise değişir. Ben " Betül Biyoloji, Mert Hoca, Altuğ Güneş (Fizikte tek önereceğim hoca)" geri kalanlarını da kendi zevkine göre seç.

Geri
Yukarı