9 yıllık nickim değişti

EdoMinato

Kilopat
Daha fazla  
Foruma 2015'te ''techno_pat'' kullanıcı adı ile kayıt olmuştum. O zamanlar her foruma forum ismi ile kayıt olurdu ki hatırlaması kolay olsun diye. 😊

Her ne hikmetse 9 sene sonra site bunu fark etti ya da sitedeki unvan meselesi yüzünden birisi şikayet etti ve techno_pat ismim yalan olmuş oldu.

Dokuz senede bir sürü konu açtım, bir sürü yorum yazdım, 9 senedir neden değişmedi de şimdi değişti hala anlamıyorum.

Elveda techno_pat 😢

Son düzenleyen: Moderatör:
Foruma 2015'te ''techno_pat'' kullanıcı adı ile kayıt olmuştum. O zamanlar her foruma forum ismi ile kayıt olurdu ki hatırlaması kolay olsun diye. 😊

Her ne hikmetse 9 sene sonra site bunu fark etti ya da sitedeki unvan meselesi yüzünden birisi şikayet etti ve techno_pat ismim yalan olmuş oldu.

Dokuz senede bir sürü konu açtım, bir sürü yorum yazdım, 9 senedir neden değişmedi de şimdi değişti hala anlamıyorum.

Elveda techno_pat 😢

Artık bu tarz platformların tadı kalmadı zaten, önemli değil :)

Bu nasıl oldu peki? Siteye girince senden yeni bir takma ad mı istedi? Yoksa sen şu anki adını koyana kadar adın yok muydu?

Bu nasıl oldu peki? Siteye girince senden yeni bir takma ad mı istedi? Yoksa sen şu anki adını koyana kadar adın yok muydu?
Siteye girdiğimde nick kısmında numara yazıyordu. Konu açtım nedir bu diye sordum "Technopat ismini kullanamazsınız " dediler yeni isim istediler.

Önce techolay yapmak istedim ona da izin vermediler.

En son bu oldu :)

Bu sitenin de tadı kalmadı, ama n'apalım şu an en iyisi bu.

Siteye girdiğimde nick kısmında numara yazıyordu. Konu açtım nedir bu diye sordum "Technopat ismini kullanamazsınız" dediler yeni isim istediler.

Önce Techolay yapmak istedim ona da izin vermediler.

En son bu oldu :)

"O zaman Donanı..."
"Olmaz!"
"Shif..."
"Hayır!"

Yeni konular

Geri
Yukarı