90.000 TL bütçeye Gaming hazır sistem önerisi

Expguard

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, 90.000 TL'ye kadar bütçem var ve Gaming masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum fakat çok kararsız kaldım. 4080 ekran kartlı ve 14. nesil ya da Ryzen 7 7800x3D işlemci düşünüyorum. Bana bununla ilgili hazır sistem önerir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, 90.000 TL'ye kadar bütçem var ve Gaming masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum fakat çok kararsız kaldım. 4080 ekran kartlı ve 14. nesil ya da Ryzen 7 7800x3D işlemci düşünüyorum. Bana bununla ilgili hazır sistem önerir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Ana kullanım amacın ne olacak.

Ana kullanım amacın ne olacak.
Oyun oynamak için kullanacağım şu an kullandığım sistem biraz eski kaldı yeni çıkan oyunlarda sorun yaşıyorum genel olarak warcraft oynuyorum fakat rdr2 witcher 3 cyberpunk tarzı oyunları da yüksek ayarlarda oynamak istiyorum

Bu sistemdeki ekran kartını hiç bilmiyorum sorun yaşar mıyım? Bir de soğutucusu yeterli olur mu? Teşekkür ederim

Oyun oynamak için kullanacağım şu an kullandığım sistem biraz eski kaldı yeni çıkan oyunlarda sorun yaşıyorum genel olarak warcraft oynuyorum fakat rdr2 witcher 3 cyberpunk tarzı oyunları da yüksek ayarlarda oynamak istiyorum
Kasada üst kısımda 360mm radyatör desteği yok. Bu yüzden sağlam bir 240 seçtim.

1000w psu uzun vadeli olur.

Görüntü açısından ramleri RGB seçtim.

1715457468668.png

Direkt sistemle gelen x670p iyi değil mi?

monitör olarak bunu kullanıyorum sizce değiştireyim mi?

monitör olarak bunu kullanıyorum sizce değiştireyim mi?
monitörünüzü dvı ile mi dp ile bağladınız..dvı ile freesynce çalışmama sorunu oldu mu?

Geri
Yukarı