90.000 TL kasa toplama

Bütçe
90.000
Intel işlemcilere neden güvenmiyosunuz?
Şuana kadar kullandığım tüm sistemlerde AMD işlemci kullandım aslında intele önyargıdan çok amdye güvenim olduğu için istemiyorum.

Vaktiniz için teşekkür ederim galax ekran kartı alınır mı? Ve benim attığım sisteme kıyasla bu parçanın bu attığım olması çok daha önemli daha iyi gibi bir nedeni var mı?

Ben de yapay zeka ile içerik üretiyorum yaptığım içerikleri tiktoka atıyorum şu anda bir şey kazandığım yok bilgisayar almaya çalışıyorum kazanabilirsem.
Umarım alırsın dostum ama para youtubeda, yapay zeka ile değil kendin araştırarak Türkçe İngilizce farketmez kendini gostermeden sesli sessiz içerik üretip kazanabilirsin. Tiktokta vaktini boşa harcama bence

Son düzenleme:
Şu ana kadar kullandığım tüm sistemlerde AMD işlemci kullandım aslında Intel'e önyargıdan çok AMD'ye güvenim olduğu için istemiyorum.

2021'den bu yana topladığım tüm sistemlerde sürekli Intel işlemci kullandım.
Montajının kolaylığı da kendine hayran bıraktı bu arada.
İşlemci konusunda aynı taraflarda olamayacağız desenize hocam:)
Nisan 2023'ten bu yana ise i5 13600KF benimle beraber ve Z790 ile benim için daha verimli olacağını öngörüyorum.

2021'den bu yana topladığım tüm sistemlerde sürekli Intel işlemci kullandım.
Montajının kolaylığı da kendine hayran bıraktı bu arada.
İşlemci konusunda aynı taraflarda olamayacağız desenize hocam:)
Nisan 2023'ten bu yana ise i5 13600KF benimle beraber ve Z790 ile benim için daha verimli olacağını öngörüyorum.
Evet maalesef birisi hediye etmediği sürece intel cpu kullanmam gibi :D yeni gececeginiz model şimdiden hayırlı olsun :)

@hiddenistaken Markanın bilinirliğine aldanmayın. Asus'un ve MSI'ın soğutma ve güç limitinde başarısız kartları mevcut. Galax, fiyat ve performans konusunda en iyilerinden biri diyebilirim. Bu videodan da performans kıyaslamalarına bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1713202223414.png

güncel olarak gaminggenden bu sistemi düşünüyorum arkadaşlar ama gaminggenden çok fazla kötü yorum okudum ne yapmalıyım sizce?

Eki Görüntüle 2169543
güncel olarak gaminggenden bu sistemi düşünüyorum arkadaşlar ama gaminggenden çok fazla kötü yorum okudum ne yapmalıyım sizce?
O güç kaynağında OTP ve OCP yok. B650 serisi anakartlarda sıcaklık problemi ile karşılaşabilirsiniz. (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
) Kasa benim attığıma kıyasla küçük. Gaming gen sitesinden bu forumda birçok arkadaş alışveriş yapıyor. Genellikle memnun kalıyorlar.

Eki Görüntüle 2169543
Güç kaynağı pek iyi değil ama onun dışında fena gözükmüyor.
Ben olsam bunu alırdım görseldeki gibi özelleştirip. Anakartta wifi istiyorsanız MSI PRO B650-S seçilebilir.

Dosya Ekleri

• 1713203378343.png
    1713203378343.png
    70,5 KB · Görüntüleme: 28
O güç kaynağında OTP ve OCP yok. B650 serisi anakartlarda sıcaklık problemi ile karşılaşabilirsiniz. (
) Kasa benim attığıma kıyasla küçük. Gaming gen sitesinden bu forumda birçok arkadaş alışveriş yapıyor. Genellikle memnun kalıyorlar.
Evet kasadan bende memnun kalmadım anakart olarak attığınız anakartta wifi var bana wifi lazım değil ek olarak 4 tane m2 slotu var o da bana fazla. Psu da yurtdışından geldiği için ekstra depozito ücreti var amazonda 90kyı geçmemesi gerek.

Güç kaynağı pek iyi değil ama onun dışında fena gözükmüyor.
Ben olsam bunu alırdım görseldeki gibi özelleştirip. Anakartta wifi istiyorsanız MSI PRO B650-S seçilebilir.
Genel olarak beğendim hocam ekran kartı modelinin soğutması nasıl acaba palit kullanmadım hiç

Son düzenleme:
Evet kasadan bende memnun kalmadım anakart olarak attığınız anakartta wifi var bana wifi lazım değil ek olarak 4 tane m2 slotu var o da bana fazla. Psu da yurtdışından geldiği için ekstra depozito ücreti var amazonda 90kyı geçmemesi gerek.

Genel olarak beğendim hocam ekran kartı modelinin soğutması nasıl acaba palit kullanmadım hiç
Görseldeki gibi özelleştireceksiniz Palit seçili değil. Palit jetstreamda iyidir ama biraz fark verip Inno3D ichill x3 alınabilir soğutma konusunda başarılıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı