90 bin TL sistem toplama

BatuhanKlc

Kilopat
Daha fazla  
Beyaz ağırlıklı bir sistem toplamayı düşünüyorum. Kendi çapımda bir sistem topladım parçalar biraz kaliteli olsun istiyorum şundan kısıyım da şuraya ekleyeyim diye düşünmedim açıkçası. Sizce topladığım sistem nasıl +/-leri neler başka tavsiyeleriniz olur mu danışmak isterim. İlla beyaz olması şart değil benim genel olarak baktığım ürünler beyaz olduğu için ben hepsini beyazlamaya çalıştım yani fiyat düşecekse siyah bir sistem de dizebilirim. Karta taksitle alacağım için fiyatları Amazon/Hepsiburada/Trendyol/N11 gibi karta vade farkı almayan yerlerden hesapladım 93K yapıyor. Bu fiyat bandını aşmadığı takdirde sizlerin de önerilerini bekliyorum. Toparladığım sistemi de şöyle aşağıya bırakıyorum herkese iyi sosyaller.

Alternatif Anakart: https://www.akakce.com/anakart/en-u...wi-fi-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,571741768.html?
gad_source=1&gclid=CjwKCAjw57exBhAsEiwAaIxaZtuG43SJrpxtJCxfwYJRBwsuBW_nbcUCMa1R0yH7JFKLZ2Fu9hfuoRoC-8wQAvD_BwE

Hocam bu bütçeye çıkıldıysa 4080 Super alın (bütçe yeterse veya üzerine eklenirse 4090'a çıkabilirsiniz fiyat bilgim yok) bir de MSI, ASUS gibi markalara o kadar para bayılmayın Galax ve Palit gibi güzel markalarda var.

Hocam bu bütçeye çıkıldıysa 4080 Super alın (bütçe yeterse veya üzerine eklenirse 4090'a çıkabilirsiniz fiyat bilgim yok) bir de MSI, ASUS gibi markalara o kadar para bayılmayın Galax ve Palit gibi güzel markalarda var.

Vallahi benim de gönlüm RTX 4080 Super istiyor ama işin doğrusu bütçeyi de bu kadar yüksek tutunca gönlüm ASUS MSI'dan başkasını da istemiyor epey kararsız kaldım o konuda.

Vallahi benim de gönlüm RTX 4080 Super istiyor ama işin doğrusu bütçeyi de bu kadar yüksek tutunca gönlüm ASUS MSI'dan başkasını da istemiyor epey kararsız kaldım o konuda.

Kral bende yakın zamanda benzer bir sistem toplayacağım markalara karşı şüphen varsa seni bilgilendirebilirim veya YouTube üzerinden bir sürü test videoları var sende bakabilirsin.

Kral bende yakın zamanda benzer bir sistem toplayacağım markalara karşı şüphen varsa seni bilgilendirebilirim veya YouTube üzerinden bir sürü test videoları var sende bakabilirsin.

Yani pek marka takıntılı bir insan değilim de bütçe yüksek olunca açıkçası gözüme görünmeye başladı bir sefer vereyim parayı içime sinsin iyice diye düşünüyorum yine de bilgilendirirsen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı