90 Mbps GeForce Now için Yeterli mi?

Yaptığım hız testinde sırasıyla;
Ping: 9 ms
Download: 90.3 Mbps
Jitter: 2 ms
Upload: 4.9 Mbps
Değerlerini gördüm. Bilgisayar modelim Monster Abra A5 V15.4. GeForce Now'a bağlanmam için yeterli olacak mıdır bu hız değerleri? Bu konuda bilgili arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
Yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi günler diliyorum.

Merhaba ilk öncelikle GeForce Now'da yaklaşık olarak bir 60 70 saatim var bu süre zarfında Rust oynadım Full en yüksek ayarlarda oynadım hep internetim ise 100 Mbps downoad 10 Mbps upload vardı oyunda bazen çözünürlülük düşme sorunu oluyordu zaten GeForce Now'da en fazla 50 Mbps verebiliyorsun bence yeterli olur.

Haddim değil fakat öyle bir bilgisayarınız varken neden kullanma ihtiyacı duydunuz? O hız yetecektir diye düşünüyorum.
Estağfirullah. Evet haklısınız ancak gelecek bu teknolojide olacak gibi göründüğü için bende yavaştan başlamalı mıyım acaba bu sisteme dedim. O yüzden sormuştum. Tavsiyeleriniz için teşekkür eder, mutlu günler dilerim.

Yoldaş hoşgöründen dolayı teşekkürümü iletiyorum, gelecek teknoloji için evet fakat internet belli aralarda çok yavaşlarsa veyahut kesilme gibi bir durum karşısında çaresiz kalırsınız. Sisteminize Steam Epic Games Origin vb. platformlardan oyun temin edip gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Sisteminiz çok iyi.

Geri
Yukarı