GeForce NOW için 85 Mbps yeterli mi?

10 Mbps çöp olur değil mi?
Ben uzun süre 11 Mbps ile GFN kullandım. Evde başka bir cihazdan internete bağlanılmadığı takdirde 720p 30 FPS kayda değer bir sorun yaşamadan oynadım. Bir de GFN uygulaması üzerinden yaptığım testlerde paket kaybım sıfır çıkıyordu. Benim deneyimime göre paket kaybı ve interneti kullanan başka bir cihaz yoksa kullanılabilir.

Loss probleminiz yoksa ise 50+ bir internet ile sorun yaşamazsınız. Ben 3 aya yakın bir zamandır kullanıyorum loss problemim olduğu için bazen takılıyor ancak genel anlamda hiç bir sorun yaşamadım.
Yani yok. Valorant lol falan 12 ping sabit. BF1 de 55 falan alıyordum.

Peki xbox game pass ile kullanma şansım var mı ?

Yani yok. Valorant lol falan 12 ping sabit. BF1 de 55 falan alıyordum.

Peki xbox game pass ile kullanma şansım var mı ?
Yok hocam sadece Ubisoft, Epic Games ve Steam hesapları bağlanabiliyor ancak çoğu oyun da yok.

Mesela en büyük eksi yönlerini saymam gerekirse bazı oyunlarda mod desteği yok (Cities Skylines, Bannerlord gibi). Forza Horizon, GTA, RDR vb. bazı popüler oyunlar yok maalesef. Yani şöyle özetleyeyim benim Steam kütüphanemde 72 oyun var ancak GFN'da 49 oyun çıkarıyor siz hesaplayın.

Ben 1 yıllık paketini aldım ama soracak olursanız 3 aylık alıp deneyip bıraksam daha iyimiş.

Son düzenleme:
Yok hocam sadece Ubisoft, Epic Games ve Steam hesapları bağlanabiliyor ancak çoğu oyun da yok.

Mesela en büyük eksi yönlerini saymam gerekirse bazı oyunlarda mod desteği yok (Cities Skylines, Bannerlord gibi). Forza Horizon, GTA, RDR vb. bazı popüler oyunlar yok maalesef. Yani şöyle özetleyeyim benim Steam kütüphanemde 72 oyun var ancak GFN'da 49 oyun çıkarıyor siz hesaplayın.

Ben 1 yıllık paketini aldım ama soracak olursanız 3 aylık alıp deneyip bıraksam daha iyimiş.
Hocam rahatsız edicem ama sıra ilerliyordu iyi bir şekilde şuan yarım saat kırkbeş dakikadır 5. sırada kaldı. Beklemem mi gerekiyor yoksa bug a mı girdi? Free sürümdeyim şuan.

Hocam rahatsız edicem ama sıra ilerliyordu iyi bir şekilde şuan yarım saat kırkbeş dakikadır 5. sırada kaldı. Beklemem mi gerekiyor yoksa bug a mı girdi? Free sürümdeyim şuan.
Beklemeniz gerekiyor ücretsiz sürümde çok uzun sürüyor ancak denedikten sonra alacaksanız bekleyin kararlaştırın direkt almayın.

Benim PC kötüyken almıştım o kadar rahat ki ne bir şey indirmen lazım ne de başka bir şeye ama ufak tefek sorunları vardı tabii save dosyası atamazsın içine mod ekleyemessin ne bileyim mesela Truckers MP giremessin çünkü 3.parti uygulama olduğu için dur indireyim gibisinden hiçbir şey yapamıyosun ne oynayacaksan o. Şu anda çok iyi bilgisayarım var fakat yer olmadığından Cyberpunk gibi oyunları indiremiyorum GeForce olsa tak diye girer oynardım. Bir de Xbox Game Pass'teki oyunlar da gelecekmiş güzel oyunlar oynarsın. Ben 45Mbps iken Battlefield 1, CS:GO gibi oyunları gecikme hissetmeden oynuyordum bayağı iyi bir şey. Ama FIFA, Fall Guys, GTA 5 gibi oyunlar oynayacağım diyorsan Boosteroid al. Ücreti biraz fazla ama illa oynayacak isen alabilirsin. Ama Türkiye'de serverları bulunmadığından gecikme fazla ve görüntü çok bulanıklaşıyor ben 1 ay kullandım neredeyse gözlerim bozulcaktı abartıyorum ama harbiden öyleydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı