90 TL'ye 16 Mbps iyi mi?

GamerPro0

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Superonline 90 TL'ye 16 Mbps internet kullanıyorum TurkNet ve Netspeed altyapısı yok. Sizce değiştirmeli miyim? Neye değiştirmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
140 Liraya 75 Mbps alıyorum. Altyapınız yoksa, hız sizin için önemliyse ve çok paranız varsa superbox'a bakmanızı önerebilirim.
1661330544777.png

Yazık günah. Limitsiz 15Mbps internet 679₺. Ne kadar saçma. Zaten o internetle kanser olursun, ne çeker ne de stabil kalabilir. 15 ne ya? Vallaha şöyle verilen paraya acıyorum.

Arkadaşlar mesajlar için teşekkürler sizce hangisini geçmek mantıklı Superbox gerçekten F/P fakat 140 TL birazcık şu anki paketimden pahalı şu anki paketimden Max 20 TL daha fazla bir paket arıyorum.

Arkadaşlar mesajlar için teşekkürler sizce hangisini geçmek mantıklı Superbox gerçekten F/P fakat 140 TL birazcık şu anki paketimden pahalı şu anki paketimden Max 20 TL daha fazla bir paket arıyorum.
Hocam yaşadığınız yeri bilmiyorum ama genelde küçük ilçelerde/mahallerde/köylerde internet altyapısı olmayan yerlere local olarak uydudan internet sağlayan ISS'ler var. Bu ISS'ler genelde orada bilgisayarcı dükkanı işleten kişilerden oluyor. Fazla kurumsal bir yapı beklemek doğru olmaz ama öncellikle yaşadığınız yerde böyle bir ISS var mı diye araştırmanız gerekiyor.
Fiyat biraz daha uygun fiyatlı olacaktır hızınız leş gibi olabilir ve özellikle oyunlarda çok yüksek pinginiz olur.

Geri
Yukarı