Alıcı 900-1100 TL Ekran Kartı

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Maksimum 1.100₺ verebilirim. 580-590-1060-1070 olabilir. Mining yapılmamış ve mümkünse değişime gitmemiş, tamir görmemiş kartlarla ilgileniyorum.

Merhaba, elimde bugün GTX 1080 aldığım için boşa çıkan bir tane Sapphire Nitro+ SE RX580 bulunmakta. Birkaç ay önce ikinci el olarak bir bilgisayarcıdan aldım, ona da bir internet kafe satmış. Garantisi bu ay sonu bitecek. Kutusu yok elimde.
Kartın performansı oldukça güzeldir, performans modunda UserBenchmark sitesinde ilk %10'luk kesime girmiştir. Sırf merakımdan OC yapmayı denedim ve ilk %1'lik kesime de soktum. Kanıt resimlerini ekliyorum. Termal performansı ilk günkü gibidir, herhangi bir sorun yaşamadım.
Fiyat teklifini bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2019-11-25 234309.png
    Ek Açıklama 2019-11-25 234309.png
    17 KB · Görüntüleme: 26
  • unknown.png
    unknown.png
    17 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba, elimde bugün GTX 1080 aldığım için boşa çıkan bir tane Sapphire Nitro+ SE RX580 bulunmakta. Birkaç ay önce ikinci el olarak bir bilgisayarcıdan aldım, ona da bir internet kafe satmış. Garantisi bu ay sonu bitecek. Kutusu yok elimde.
Kartın performansı oldukça güzeldir, performans modunda UserBenchmark sitesinde ilk %10'luk kesime girmiştir. Sırf merakımdan OC yapmayı denedim ve ilk %1'lik kesime de soktum. Kanıt resimlerini ekliyorum. Termal performansı ilk günkü gibidir, herhangi bir sorun yaşamadım.
Ankara da iseniz 4GB pulse üstüne bir miktar nakit verebilirim. Malum rdr 2 de vram yetmiyor da. Garantisi 8 ay kaldı.

Maksimum 1.100₺ verebilirim. 580-590-1060-1070 olabilir. Mining yapılmamış ve mümkünse değişime gitmemiş, tamir görmemiş kartlarla ilgileniyorum.

Bu hafta indirimler var takip edersen iyi fiyatlara kartlar denk geliyor. İkinci el yerine sıfır almış olursun.

İnternet kafe daha önce nereden almış, mining'de kullanılmış mı vb. sorunlar yüzünden güvenemiyorum.

1100 liraya Sıfır RX580 alırsın. 2.ele hiç bulaşma incehesap 28 kasım indirimlerini bekle, iyi indirim yapıyorlar.

Aralıkta alacağım ekran kartını maaş alamadım daha.

Bu hafta indirimler var takip edersen iyi fiyatlara kartlar denk geliyor. İkinci el yerine sıfır almış olursun.

4GB modeli günümüz için yeterli mi ?

4GB modeli günümüz için yeterli mi ?
RDR 2 ve dengi oyunlar için 4GB artık yetersiz. 6GB ve üzeri tercih etmelisiniz, yoksa kartınız performans olarak karşılayabilecek olmasına rağmen yetersiz hafızadan dolayı bazı ayarlardan feragat etmeniz gerekecek. Bir Rainbow Six için bile maksimum 1080p ayarlarda 5,6 GB video hafızası istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı