900₺ monitör tavsiyesi

mematikim

Femtopat
Aslında alacağım monitörü seçtim fakat birkaç konuda kafam çok karışık. 1 ms ve 5 ms arasındaki fark olsun display veya HDMI arasındaki fark gibi. Alacağım monitör 75 Hz 5 ms 24" IPS panel Samsung. Linkini bulursam eğer eklerim. Bütçem en fazla 900 küsur ve durumlarım yüzünden maalesef daha fazla ekleyemiyorum. Şu anda da ihtiyacım olduğundan biraz bekleyip de ekleyemiyorum. Son sorum, bayiiden alacağım ve babamın kredi kartına taksit yaptıracağım. Söz konusu taksit olacağından kart sahibi gerekiyor mu bilmiyorum (18 yaşındayım). Yazımda yapmış olabileceğim anlam karışıklıkları için özür dilerim.

Kart sahibi gerekmez. Bütçen azsa iyi araştırma yap ama az bütçeyle internetten almak daha cazip olur her zaman. Monitörüde bilen bir arkadaş yardımcı olsun.

önerileriniz için teşekkürler. Acer gayer iyi fakat tek boş günümde iyice kontrolünü yapıp almak daha mantıklı geldiği için bayiiden almak istedim. Bu arada söz ettiğim Samsung monitör: SAMSUNG LS24R350FHMXUF 5MS 24'' 75Hz HDMI FreeSync Çerçevesiz IPS Oyuncu Monitör

önerileriniz için teşekkürler. Acer gayer iyi fakat tek boş günümde iyice kontrolünü yapıp almak daha mantıklı geldiği için bayiiden almak istedim. Bu arada söz ettiğim Samsung monitör: SAMSUNG LS24R350FHMXUF 5MS 24'' 75Hz HDMI FreeSync Çerçevesiz IPS Oyuncu Monitör
Aceri aldınız mı memnun musunuz?

Geri
Yukarı