900 TL ARGB Kasa Önerisi

Bütçe
900

MadSec

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
CBÜ/Bilgisayar Programcılığı Öğrencisi
Selamlar yakın zamanda bir sistem toplamak üzereyim ancak kasa ve PSU'ya hala karar veremedim. Kasamın Sharkoon TG6 gibi ARGB olmasını istiyorum ancak Sharkoon'un havalandırma ve malzeme kalitesinden emin olmadığımdan size danışmak istedim. Kasa ve PSU konusunda önerilerinizi bekliyorum. Bütçem Max 900 TL

Biraz aşıyor.
Sistemimin parçaları şu şekilde olacak: Msi GeForce 1660ti GamingX, B550 Carbon Gaming Wifi, 16 GB Corsair Vengeance Pro (Dual Channel), Kingston A2000 SSD.Bu sisteme 550w yeter mi yoksa 650w sharkoon80+ psusunu alsam olur mu?

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Peki Sharkoon TG6'nın kalitesini nasıl buluyorsunuz. Sistemi kurcağımdan beri aklımda hep o kasa vardı. Msi mag forge 100r alan açısından sanki biraz küçük gibi geliyor.

XPG Pylon 550W 80+ Bronz Güç Kaynağı PYLON550B-BKCEU | Adeks Store

DarkFlash Aquarius Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Peki Sharkoon TG6'nın kalitesini nasıl buluyorsunuz. Sistemi kurcağımdan beri aklımda hep o kasa vardı. Msi mag forge 100r alan açısından sanki biraz küçük gibi geliyor.
TG6 kötü kasa. Hava almıyor, parçalar çok ısınıyor. Biraz araştırdığın zaman görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı