900 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

guestwar

Decapat
Herkese selamlar. Xiaomi Mi 9 Lite kullanıyorum ve Bluetooth kulak içi bir kulaklık almak istiyorum. Aklımda AirPods 2. nesil ve Galaxy Buds+ var. Cihazda benim için önemli olan müzik ses kalitesi + ergonomisi. Aslında kafama takılan tek şey AirPods'lar için Android cihazımda performans kaybı yaşar mıyım? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android kullanıcılarına AirPods önermiyorum. Çok saçma. Dediğiniz gibi Galaxy Buds+ çok iyi olacaktır.

Bütçeden artan 60TL'yi de bağışlayabilirsiniz :)

Dediğiniz gibi "Galaxy Buds" hem şık hemde kaliteli kulaklık, bütçenize de uygun.

Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık Yorumları
Gönderdiğiniz linkteki yorum kısmında 2 yorum var ikisinde de 1 yıldız verilmiş. İroni mi yapıyorsunuz yoksa ciddi misiniz anlayamadım.
Android kullanıcılarına AirPods önermiyorum. Çok saçma. Dediğiniz gibi Galaxy Buds+ çok iyi olacaktır.

Bütçeden artan 60TL'yi de bağışlayabilirsiniz :)
Turkcell'de 799 tl. 101 lirayı bağışlıyorum :)

Gönderdiğiniz linkteki yorum kısmında 2 yorum var ikisinde de 1 yıldız verilmiş. İroni mi yapıyorsunuz yoksa ciddi misiniz anlayamadım.

Turkcell'de 799 TL. 101 lirayı bağışlıyorum :)

Kulaklıklar cidden çok güzel. Yabancı YouTuber'ların incelemelerine bakabilirsiniz. MKBHD yapmıştı inceleme.

Turkcell'de 799 tl. 101 lirayı bağışlıyorum :)
Arkadaşla aynı linki yollamamıza rağmen farklı yorumlar yapmanız beni güldürdü sağolun ve aldığınız hemen hemen her ürüne kötü yorum geldiğini biliyorsunuzdur, zaten yorumlar kişiden kişiye değişir, özneldir.

Birinci önceliğiniz müzik kalitesi ise Airpods, Freebuds, Buds falan bakmayın. Bu kulaklıklar kendi ekosisteminde kullanımda kolaylıklar sağlayan, artı olarak da gün içinde çokça telefon görüşmeleri yapan insanlar için uygundur, müzik performanslarıyla öne çıkmazlar.

900 lirada: Anker SoundCore Liberty 2 Pro TWS Bluetooth Kablosuz Fiyatı

1000 lirada: Jabra Elite 75t Tam Kablosuz Kulaklık, Titanyum Siyah: Amazon.com.tr

1100 lirada: Sony WF-1000XM3 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Siyah: Amazon.com.tr

Rakipsiz kulaklıklardır müzik için. Daha yüksek bütçede ise Sennheiser Momentum TWS 1 ve 2 diye gider. Ergonomik olarak da Jabra öne çıkıyor ama 1-2 bağlantı problemi ve bass ağırlıklı bir kulaklık olması nedeniyle ben olsam Liberty 2 Pro'yu alır geçerdim.

Birinci önceliğiniz müzik kalitesi ise Airpods, Freebuds, Buds falan bakmayın. Bu kulaklıklar kendi ekosisteminde kullanımda kolaylıklar sağlayan, artı olarak da gün içinde çokça telefon görüşmeleri yapan insanlar için uygundur, müzik performanslarıyla öne çıkmazlar.

900 lirada: Anker SoundCore Liberty 2 Pro TWS Bluetooth Kablosuz Fiyatı

1000 lirada: Jabra Elite 75t Tam Kablosuz Kulaklık, Titanyum Siyah: Amazon.com.tr

1100 lirada: Sony WF-1000XM3 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Siyah: Amazon.com.tr

Rakipsiz kulaklıklardır müzik için. Daha yüksek bütçede ise Sennheiser Momentum TWS 1 ve 2 diye gider. Ergonomik olarak da Jabra öne çıkıyor ama 1-2 bağlantı problemi ve bass ağırlıklı bir kulaklık olması nedeniyle ben olsam Liberty 2 Pro'yu alır geçerdim.
Hocam nasıl yazdıysan artık bende yarattığın aura ile gittim 1-1:30 saat araştırdım kulaklığı. Galiba yarın siparişi vereceğim. Tam da aklıma huawei freebuds yatmışken senin yorumun biraz kafa karıştırmadı değil. Sonuçta 850 tl gibi bir meblağ vereceğim ve neden Anker'i tercih etmem gerekir biraz daha açabilir misin? çıkabileceğim maksimum fiyatlar bu seviyededir elite 75t falan bütçemi fazlasıyla aşar :(

Hocam nasıl yazdıysan artık bende yarattığın aura ile gittim 1-1:30 saat araştırdım kulaklığı. Galiba yarın siparişi vereceğim. Tam da aklıma huawei freebuds yatmışken senin yorumun biraz kafa karıştırmadı değil. Sonuçta 850 tl gibi bir meblağ vereceğim ve neden Anker'i tercih etmem gerekir biraz daha açabilir misin? çıkabileceğim maksimum fiyatlar bu seviyededir elite 75t falan bütçemi fazlasıyla aşar :(

Ben de yakında sipariş vereceğim, bu kulaklık 1 ay önce falan resmi olarak 1100 lira civarında girdi Türkiyeye, o zaman bile alınabilirliği yüksekti müzik bakımından. Ayrıca Anker uzun yıllardan beri zaten bir pil üreticisi olduğu için o konuda oldukça başarılı, 30+ saat kullanım süresiyle o alanda lider. Ses karakteri olarak temiz, dengeli bir kulaklık arıyorsanız müzik açısından çok iyi olduğu söyleniyor, özellikle yabancı incelemelerde sound quality olarak da 11mm sürücüleriyle çok övülmüş. Ben kulaklık incelemelerine güvendiğim DH'den Burak Şolta da sordum, bana Elite 75T ve Liberty 2 Pro ikilisinin Freebuds'ı net bir şekilde yok ettiğini söyledi müzik konusunda. Liberty 2 Pro incelemesi yakında yayınlanacak isterseniz bekleyin. Bu arada şu an kontrol ettiğimde fiyatı yükselttiklerini görüyorum inanılmaz..

Geri
Yukarı