900 TL Bluetooth kulaklık önerisi

ImmuneSyndrome

Hectopat
Yer
UK Parliament Building
Daha fazla  
Meslek
Engineer
İlk olarak telefon amaclı kullanmak istedigimi bildirmek isterim. Telefonum Xiaomi Mi 9T ve Bluetooth kulaklık almak icin bu 2 ürün arasında kaldım. Eğer aranızda kullananlar varsa bir de sizin ağzınızdan tecrübelerinizi duymak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Önerilere de açığım fiyat aralığım Max. 900 lira.

Merhaba hocam bende wh-ch700n düşünüyorum. Şuan 800 lirayla en yüksek fiyaatında. Ama bu son gelen gümrük vergilerinin işlemesiyle daha da çıkar mı acaba? Almak lazım mıdır şimdi?
Sennheiser hd350bt için birkaç yerde rahar olmadığı sıkı olduğunu okumuştum. Benim en takıldığım nokta o olduğu için eledim onu.
Solo 3 ü de on-ear olduğu için dışarı çok ses verir diye düşündüm... Birde sonynin eq uygulaması olması ve ANC olması biraz daha öne çıkarıyo bence...
JBLE55bt nin de 650 lira olması biraz düşündürüyo tabi :)

Sony MDRXB950N1G.CE7 yeşil modelini aldım 870 liraya. Müthiş bir kulaklık olduğunu duydum. Umuyorum hissedebilirim de.
Hayırlı olsun o zaman. O kulaklık biraz bass heavy olarak gözüküyor. Ben çok bass taraftarı olmadığım için ch700n seçicem heralde. Fiyatları 2 ay önce fln 600 liraya inmiş o canımı sıktı bitek. Ama işte bu ek vergilerden sonra bidaha iner mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı