900 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

Mehmet sarisinn

Hectopat
Daha fazla  
20 gün sonra ilk maaşımı çekecegim ve bilgisayarıma bir ekran kartı almak istiyorum. Daha önce R7 240 almıştım sinir olmaya başladım. Laptopumda 920 m var sanırım o da çöp. Ben de artık karar verdim bir ekran kartı alacagım. Neyse sisteminin donanımlarını yazayım sizde benim bütçeme göre en iyi kartı veya şuan alınabilecek en iyi kartı yazarsanız sevinirim.

Anakart : ECS - H61H2 MV
İşlemci : Core i3 2120
RAM: 1600 MHz (2x4)

Gün kaynagım 300 Watt yani bir ekran kartı alıp canlandırmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
20 gün sonra ilk maaşımı çekecegim ve bilgisayarıma bir ekran kartı almak istiyorum. Daha önce R7 240 almıştım sinir olmaya başladım. Laptopumda 920 m var sanırım o da çöp. Ben de artık karar verdim bir ekran kartı alacagım. Neyse sisteminin donanımlarını yazayım sizde benim bütçeme göre en iyi kartı veya şuan alınabilecek en iyi kartı yazarsanız sevinirim.

Anakart : ECS - H61H2 MV
İşlemci : Core i3 2120
RAM: 1600 MHz (2x4)

Gün kaynagım 300 Watt yani bir ekran kartı alıp canlandırmayı düşünüyorum.
Bana kalırsa maaşınızı biriktirip elinizdekini satıp yeni sistem toplayın.

Hocam konuya ilaveten birşey sorsam sorun olur mu acaba ? Ben bahsettiğiniz 3 PSU arasında kalmıştım fakat, daha bir kaç saat önce Vatan Computer'a gidip FSP Hexa adlı modelin sertifikası olup olmadığını sorduğumda bana 80 plus verimliliğinde olduğunu, ama bir sertifikaya sahip olmadığını söylemişti - bu yüzden de ben de tercihimi Silverstone Strider modelinde kullandım. Yetkili kişinin söylediği doğru mudur; her '' 80+'' veya ''80 plus efficiency'' yazan güç kaynaklarının sertifika sahibi olmayacağı gibi bir olay mümkün müdür?

@Pcbosnjak 80+ Sertifikası farklı bir şey, %80 verimlilik farklı bir şeydir.

FSP Hexa+ 500W'ın 80+ sertifikası yok fakat +12W kanalında %80'i aşan gücü var.

80+ Sertifikası olmayıpta %80 verimliliği olan çok fazla PSU mevcut.

(Mesela Aerocool VX 400-500W)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı