900 TL Kablolu Kulaklık Önerisi

Savvia

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta yazana aldanmayın, 3 adet kulaklık buldum;
1.si SteelSeries Arctis 1.
2.si Gamepower Fujin.
3.sü Razer BlackShark V2.

Kulaklığı uzun süreler boyunca kafamdan çıkarmıyorum. Pedlerin rahat olması onemli (gözlük kullanıyorum). Discord'da arkadaşlarla konuşurken sıkıntı çıkarmasın, ses ve mikrofon kalitesi iyi olsun. RGB önemli değil olsun olmasın fark etmez. CS:GO ve Valorant gibi oynularda rahatlık sağlasın yeterli. Bütçe 900 TL. Baska bildiğiniz kulaklıklar varsa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
2.el almayı düşünüyorum hocam.

Hocam bir şey daha soracağım BlackShark V2 ile BlackShark v2X arasında ne gibi farklar var ve jak girişlimi ona gore ses kartı temin edeceğim.

Hocam BlackShark alacaksanız sıfırını 900 TL'ye bulamazsınız maalesef.

2.el almayı düşünüyorum hocam.

Hocam bir şey daha soracağım BlackShark V2 ile BlackShark v2X arasında ne gibi farklar var ve jak girişlimi ona gore ses kartı temin edeceğim.

Razer BlackShark v2, Razer BlackShark V2 X'ten daha iyi oyun kulaklığıdır. V2, kutudan çıktığı haliyle daha dengeli bir ses profiline sahiptir ve boom mikrofonu çıkarılabilir. Ayrıca v2, bir USB ses kartı ile birlikte gelir ve ses profilini özelleştirmenize, özel oyun modlarına erişmenize ve mikrofon ayarlarını yapmanıza olanak tanıyan eşlik eden yazılımla uyumludur. Bununla birlikte, V2 X kutudan çıktığı haliyle daha iyi bir mikrofon performansına sahiptir.

Razer BlackShark v2, Razer BlackShark V2 X'ten daha iyi oyun kulaklığıdır. V2, kutudan çıktığı haliyle daha dengeli bir ses profiline sahiptir ve boom mikrofonu çıkarılabilir. Ayrıca v2, bir USB ses kartı ile birlikte gelir ve ses profilini özelleştirmenize, özel oyun modlarına erişmenize ve mikrofon ayarlarını yapmanıza olanak tanıyan eşlik eden yazılımla uyumludur. Bununla birlikte, V2 X kutudan çıktığı haliyle daha iyi bir mikrofon performansına sahiptir.

Sıfır değil ikinci el alacakmış arkadaş zaten.

Bende ilk başta v2 X modelini kast ettiğini düşünerek sormuştum sıfırını 900 TL'ye nereden alacaksın diye ikinci elden alacağını söylemişti.

Hocam değişiklik yaptım bütçede zaten 900 tl ye almayacağım itopyada buldum Razer BlackShark V2 X USB Kablolu Siyah Gaming Kulaklik | ITOPYA

Sıfır değil ikinci el alacakmış arkadaş zaten.

Bende ilk başta v2 X modelini kast ettiğini düşünerek sormuştum sıfırını 900 TL'ye nereden alacaksın diye ikinci elden alacağını söylemişti.
hocam ikinci el alıcaktım başta sonra arkadaşım bunu alabilirsin dedi Razer BlackShark V2 X USB Kablolu Siyah Gaming Kulaklik | ITOPYA
bi bakın isterseniz

İkinci el olur diyorsan V2 al hocam V2 X'ten üstündür V2 BlackShark. Ha sıfır istiyorum diyorsan attığın model de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı