900 TL Kablosuz Fare Önerisi

Bütçe
900 TL
Daha fazla  
İyi günler. Corsair Katar Pro Wireless farem bozulduğu için yeni fare bakıyorum. Bütçem 900 TL. Daha ucuz bir model tavsiyesine açığım tabii ki de😄
Corsair Katar Pro Wireless, oyun için tasarlanmış olmasına rağmen sade tasarımı ile çantamda rahatça taşıyabildiğim, gün içinde ofis ve okul işlerimi rahatça halledebildiğim bir modeldi. Aynı şekilde alacağım farede bu unsuru önemsiyorum. Yani uzun lafın kısası hem oyun hem de ofis işlerinde kullanabileceğim çok kaba olmayan bir fare bakıyorum. Fareyi "pençe" tarzında tutuyorum. Hazır indirime girmişken aynı fareyi bir daha almalı mıyım, yoksa yeni bir modele geçmeli miyim emin olamadım. Şu anda aklımdaki modeller:
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Corsair Katar Pro Wireless farem bozulduğu için yeni fare bakıyorum. Bütçem 900 TL. Daha ucuz bir model tavsiyesine açığım tabii ki de😄
Corsair Katar Pro Wireless, oyun için tasarlanmış olmasına rağmen sade tasarımı ile çantamda rahatça taşıyabildiğim, gün içinde ofis ve okul işlerimi rahatça halledebildiğim bir modeldi. Aynı şekilde alacağım farede bu unsuru önemsiyorum. Yani uzun lafın kısası hem oyun hem de ofis işlerinde kullanabileceğim çok kaba olmayan bir fare bakıyorum. Fareyi "pençe" tarzında tutuyorum. Hazır indirime girmişken aynı fareyi bir daha alınır mı? Yoksa yeni bir modele geçmeli miyim emin olamadım. Şu anda aklımdaki modeller:

100 TL arttırıp Razer DeathAdder V2 alın, piyasadaki en iyi sensöre sahip bir mouse.

Corsair Katar Pro Wireless, oyun için tasarlanmış olmasına rağmen sade tasarımı ile çantamda rahatça taşıyabildiğim, gün içinde ofis ve okul işlerimi rahatça halledebildiğim bir modeldi. Aynı şekilde alacağım farede bu unsuru önemsiyorum. Yani uzun lafın kısası hem oyun hem de ofis işlerinde kullanabileceğim çok kaba olmayan bir fare bakıyorum. Fareyi "pençe" tarzında tutuyorum. Hazır indirime girmişken aynı fareyi bir daha alınır mı? Yoksa yeni bir modele geçmeli miyim emin olamadım. Şu anda aklımdaki modeller:

Gerçi benim önerdiğim kabloluymuş, sanırım bu modelin kablosuz olanıda var ancak biraz daha pahalı, yine de çok değil 250 TL falan oynar. Dediğim gibi piyasadaki en iyi sensöre sahip.

Berbat tasarım.
Kişisel bir mevzu.
1682974874860.png

Geri
Yukarı