900 TL kasa ve PSU önerisi

Bütçe
500-900 TL

Aynen hocam, biraz daha iyi olur. incehesap'ta 320 TL.
İlerleyen zamanlarda bütçe oluşturduğunuzda öne 3 adet fan takarsınız. Kasanın içi püfür püfür olur.
Tamamdır hocam, link için de teşekkür ediyorum daha rahat olacak benim için fiyatı, ileride de fan takmayı düşünüyordum zaten. Çok teşekkür ediyorum yardımınız için.

In Win 101 650W 80+ öneririm, bildiğim kadarıyla In Win A65 güç kaynağı ile geliyor. Giriş seviyesi ancak modern topolojili ve yeterli korumalı bir model. Kasa da istediğin gibi modern ve sade bir görünüşe sahip. İşlemci ve anakart olarak bütçeni biraz yükseltip Core i5 10400F + ASUS H410M-E almanı önerebilirim ayrıca.

In Win 101 650W 80+ öneririm, bildiğim kadarıyla In Win A65 güç kaynağı ile geliyor. Giriş seviyesi ancak modern topolojili ve yeterli korumalı bir model. Kasa da istediğin gibi modern ve sade bir görünüşe sahip. İşlemci ve anakart olarak bütçeni biraz yükseltip Core i5 10400F + ASUS H410M-E almanı önerebilirim ayrıca.
Hocam ben de Intel işlemci almak istiyordum ama bütçemi fazlasıyla aşıyordu, ondan dolayı AMD Ryzen'a karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı