900 TL koltuk önerisi

Bütçe
900 tl

Gene Takavic

Femtopat
Daha fazla  
Seduna Thunder Pro.

Seduna Worm Maxi.

Fırat ofis oyuncu koltuğu.

Bu 3 koltuktan birini kullanan var mı? Yazılımcıyım, günümün büyük kısmı bilgisayar başında geçiyor. 700 - 900 TL arasından ofis ya da oyuncu koltuğu almak istiyorum. Tavsiyelerinize de açığım. Ben bunları beğendim şimdilik.

Koltuk önerisi yapamam fakat tavsiyede bulunabilirim. Günün uzun saatlerini bilgisayar başında geçiriyorsanız kesinlikle oyuncu koltuğu önermiyorum! Deri veyahut suni deriden yapılıyor ve bu da bir süre sonra tende acı ve terlemeye yol açıyor, uzun vadede koltuk soyuluyor. Özellikle Yaz mevsimine girdiğimiz bu dönemde tercih edilmemeli. File veya kaliteli bir kumaş koltuk tavsiyemdir.

Attığım ofis koltukları içinden beğendikleriniz var mı
Thunder Pro'nun bel desteği güzele benziyor fakat Worm modeli daha sağlam duruyor. Sizin tercihinize kalmış, ben biraz araştırdım fakat daha iyisini bulamadım açıkçası.

Düzeltme: Thunder Pro alın hocam, boyun kısmı uzayıp alçalabiliyor gördüğüm kadarıyla, diğerinin ki sabit.

Boyun desteği olmayan bir model kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kendim de bu tarz bir model kullanıyorum şuan ve 10 20 dakikada bir şekilden şekle giriyorum ağrı yapıyor.

Şimdi bu modeli buldum fiyatı daha ucuz ve sırtı kısmı daha yüksek sanırım bu daha iyi bir seçim olacak.
DağOfis Berlin Fileli Krom Alt Takım Ve Tekerlekli Ofis Çalışma Koltuğu Fiyatı, Yorumları - Trendyol Çok benziyor buna da bakabilirsiniz.

Oturma kısmı çok ince, belli bir dönem sonra kağıt gibi olur bu.

Şimdi bu modeli buldum fiyatı daha ucuz ve sırtı kısmı daha yüksek sanırım bu daha iyi bir seçim olacak.
Size kalmış hocam, bunun da boyun desteği sabit bilginize. Hangisini beğendiyseniz onu alın.

Geri
Yukarı