900 TL mouse önerisi

Bugr4

Hectopat
Daha fazla  
900TL bütçem var. Mouse alacağım, FPS ve MOBA oyunları oynayacağım. IPS değerinin yüksek olmasını istiyorum. Önerileriniz neler?

Bütçen 99 TL artsın mı?

900TL bütçem var. Mouse alacağım, FPS ve MOBA oyunları oynayacağım. IPS değerinin yüksek olmasını istiyorum. Önerileriniz neler?

ROG Keris wired modeline bakabilirsin. Onun haricinde ağır fare seversen Basilisk X HyperSpeed var ama bütçeni biraz aşıyor.

Bütçen 99 TL artsın mı?

N3 kardeşi M3 gibi malzeme kalitesi noktasında sıkıntılı bir ürün. Ayrıca mirliva incelemesinde tuşlarındaki ek bir sorundan bahsetmişti, tuşlarla ilgiliydi. Çok iyi bir fare değil yani. HyperSpeed ise kablosuz tarafta bütçe dostu 3-5 üründen ama bu bütçede kablolular genelde daha başarılı oluyor.

N3 kardeşi M3 gibi malzeme kalitesi noktasında sıkıntılı bir ürün. Ayrıca mirliva incelemesinde tuşlarındaki ek bir sorundan bahsetmişti, tuşlarla ilgiliydi. Çok iyi bir fare değil yani. HyperSpeed ise kablosuz tarafta bütçe dostu 3-5 üründen ama bu bütçede kablolular genelde daha başarılı oluyor.

M3'ün içerisini bir kez açtığımda side flex başladı. Sol ve sağ tık geri bildirimi de malzeme kalitesinden dolayı kötü. Yan butonlar fena değildi. N3 denemedim. Sağlam bir fare değil ama nazik davranırsan sıkıntı olmaz. Xantares CS:GO'da sprey atarken fareye o kadar bastırıyor ki, masayı esnetiyor. Öyle bir oyuncuysan uzak durman gerek :)

M3'ün içerisini bir kez açtığımda side Flex başladı. Sol ve sağ tık geri bildirimi de malzeme kalitesinden dolayı kötü. Yan butonlar fena değildi. N3 denemedim. Sağlam bir fare değil ama nazik davranırsan sıkıntı olmaz. Xantares CS:GO'da sprey atarken fareye o kadar bastırıyor ki, masayı esnetiyor. Öyle bir oyuncuysan uzak durman gerek :)

Masa esnetmek mi?😳

Ben de fareyi sert kullanıyorum zannediyordum...

Bütçen 99 TL artsın mı?
Razer Deathadder v2 x Hyperspeed aldım. Teşekkürler herkese

Yeni konular

Geri
Yukarı