900 TL oyun faresi önerisi

Acemi Kaşif

Hectopat
Şu anda kullandığım fare Logitech G300s olmakta. (el boyum biraz orta sanırım ki Logitech G300s elime çok hafiften küçük kalan bir fare.)

Kablolu/kablosuz öneri yapabilirsiniz. Gerçi mümkün olur ise kablosuzlar önceliğim olmakta, uzun süre kablolu fare kullanmıştım, kablosuz kullanmak istiyorum bu sefer, fakat bu bütçeme göre kablolu daha iyi derseniz ona da bakmak isterim, yine bu bütçeye göre mümkün olduğunca iyi bir kablosuz öneriniz olur ise ona da bakmak isterim.

Sizce "Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed" iyi midir?

Gayet mantıklı bir ürün bütçede ama 127mm yani büyük bir mouse. Eliniz küçük kalabilir. Üstteki arkadaşın attığı G300S'den daha küçük bu arada. Buna bakabilirsiniz:

Eliniz bilekten parmak ucuna kadar kaç cm? Ayrıca tutuş şekliniz nedir? M800DB oturabilir diye tahmin ediyorum.

Gayet mantıklı bir ürün bütçede ama 127mm yani büyük bir mouse. Eliniz küçük kalabilir. Üstteki arkadaşın attığı G300S'den daha küçük bu arada. Buna bakabilirsiniz:

Eliniz bilekten parmak ucuna kadar kaç cm? Ayrıca tutuş şekliniz nedir? M800DB oturabilir diye tahmin ediyorum.

Elim sanırım 18 cm

Bu gönderide paylaştığım farenin fotoğrafı da elime göre uygun ise boyu aslında tutuş şeklim için uyumlu da gözüküyor
1674065670471.png

Son düzenleme:

Eliniz bilekten parmak ucuna kadar kaç cm? Ayrıca tutuş şekliniz nedir? M800dB oturabilir diye tahmin ediyorum.

Elinin boyutunu görmemişim hocam. Deluxu bende denemek istedim ama Reddit'te falan sensör tutarsızlığı falan var diyorlar ama güzel ürün gerçekten denemek lazım.

Elim sanırım 18 cm

Bu gönderide paylaştığım farenin fotoğrafı da elime göre uygun ise boyu aslında tutuş şeklim için uyumlu da gözüküyor Eki Görüntüle 1637259
Palm tutuşta kullanırsınız. Claw için biraz küçük kalacaktır diye düşünüyorum. Fingertip'te hiç rahat edemezsiniz. Mouse ile alakalı çoğu bilgi burada var:

Palm tutuşta kullanırsınız. Claw için biraz küçük kalacaktır diye düşünüyorum. Fingertip'te hiç rahat edemezsiniz. Mouse ile alakalı çoğu bilgi burada var:

Bu el boyutu için önereceğiniz bir fare var mıdır peki? Böyle her tutuşu yapabileceğim?

1674138899043.png

Aslında Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed şuanda kullandığım Logitech G300s e baya yakın özelliklerde imiş boy & en ve ağırlık olarak.

Bu aşağıda ki de Razer in özellikleri.

1674138968890.png

Geri
Yukarı