900 TL PSU+Kasa Önerisi

Purmol

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem bileşenlerim. Maximus XI Hero, 9900K, Aorus 1070, X62 karken soğutma.
Bu bileşenlerin rahat nefes alabileceği bir kasa arıyorum, son zamanların modası RGB fan vs olan bir kasa istiyorum. Kasa + PSU için totalde 900TL gibi bir bütçem var.

Vatan da Xigmatek Astroya baktım fakat çok küçük. Mevcut ta kullandığım kasam HAF912 bunun gibi ferah bir kasa istiyorum. Önerebileceğiniz kasalar nelerdir? CPU güç soketi anakartın 12 pin, FSP Hydro 700 düşünüyorum önerir misiniz; iyi midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi çok dengesiz toplamışsınız. Eğer oyun içinse. Ryzen 7 2700X, RTX 2080 bile sığardı belki. Kasa olarak H500 veya MB511 PSU olarak ise SilverStone 650W Essential veya FSP Hydro 700W güzel seçim olacaktır.

Dengesiz derken? Aldığım ürünler işlemci, anakart başka birşey almadım. Ek olarak mecbur kasa ve psu almam gerekiyordu, eski makinamı kardeşim e bıraktım.

Bu arada öneriler için teşekkür ederim kasayı MasterBox TD500 aldım.

Dengesiz derken? Aldığım ürünler işlemci, anakart başka birşey almadım. Ek olarak mecbur kasa ve psu almam gerekiyordu, eski makinamı kardeşim e bıraktım.

Bu arada öneriler için teşekkür ederim kasayı MasterBox TD500 aldım.
9900K ve GTX 1070 biraz dengesiz olmuş. 1080P için yine de fena değil ama İ9 9900K gibi bir işlemci 2K'da da çok güzel şeyler çıkartırdı. Gerçi daha almamışsınız ekran kartını. RTX 2060 olurdu en kötü bu sisteme. O kasayı pek bilmiyorum. Ön panelin arkasında toz filtresi tarzı bir şey var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı