900 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
900 TL
Hocam bilindik sitelerden olsa daha güzel olur pek güvenilir gelmedi :)
Site güvenilir hocam, yıllardır var ve kendi satışı yapıyor. Kargolar en geç 12 günde elinize ulaşıyor ek olarak ürün garantisi gibi garantileri sağlıyor. Araştırırsanız görebilirsiniz zaten ben de bu klavyeden aldım. İnceledim de ek olarak, bu bütçeye alınması gereken bir klavyedir. Bilindik bir site yani hocam Aliexpress gibi düşünün.

Bir de hocam yanlış görmediysem UK layout klavye TR layout lazım.
Evet TR değil maalesef fakat pek büyük sorun olmaz bu aslında. Yerleşim yerleri aynı çünkü.

Site güvenilir hocam, yıllardır var ve kendi satışı yapıyor. Kargolar en geç 12 günde elinize ulaşıyor ek olarak ürün garantisi gibi garantileri sağlıyor. Araştırırsanız görebilirsiniz zaten ben de bu klavyeden aldım. İnceledim de ek olarak, bu bütçeye alınması gereken bir klavyedir. Bilindik bir site yani hocam AliExpress gibi düşünün.

Evet TR değil maalesef fakat pek büyük sorun olmaz bu aslında. Yerleşim yerleri aynı çünkü.

Hocam 4 yıldır G213 klavye kullanıyorum TR layout o yüzden alışmakta sorun çekerim büyük ihtimalle.

Hocam 4 yıldır G213 klavye kullanıyorum TR layout o yüzden alışmakta sorun çekerim büyük ihtimalle.
Alışmak zor olmaz ki hocam ben de TR kullandım yıllarca 1 saniyemi almadı alışmak çünkü tuşlar aynı yerlerde, sadece semboller yok. Şey gibi düşünün, F klavyeyi Q gibi kullanıyorsunuz. Ben mesela F'yi ayarlardan Q yapıp kullanabiliyorum bu da böyle bir şey yani pratiğinizde ezberinizde mutlaka vardır.

Geri
Yukarı