900 TL RGB Mekanik Klavye Önerisi

Aralarında bazı farklar var tabii. Diğer klavyelere de baktınız mı ? Bunlar arasında tercih yaparken sizin ne istediğiniz önemli oluyor. Sesli ya da sessiz, TKL veya tam boyutlu, RGB gibi detaylar belirleyecektir. Bize nasıl bir klavye istediğinizi daha da açarsanız daha iyi öneri yapabiliriz.
RGB,tam boyutlu,fazla sesi olsun istemiyorum. Bildiğim kadarıyla red switchler fazla sesli değil. Dediklerinize baktım.

Kaliteli, Cherry MX bir Red Switch'e sahip. Basma ağırlığı çok az olduğu için tepkime süresi çok iyi. Corsair K70 LUX Cherry MX Red Switch Mekanik LED Gaming Klavye - CH-9101020-TR - incehesap.com ama bunda kronik sorun olduğunu duymuştum. Mümkünse indirimde strafe sılent modelini alın ya da K68.

Şu an indirimde strafe var. Corsair Strafe Rgb Mk.2 Cherry Mx Silent Türkçe Mekanik Oyuncu Klavyesi CH-9104113-TR | Trendyol bahsettiğin bu mu?

VPN kullandığım için link açılmıyor ama evet bahsettiği klavye bu.

Bayağı iyi indirime düşmüş. Aslında normal fiyatı o civarlarda idi lakin dolar ile hepsi arttı. Ama fiyatının hakkını verir, kesinlikle alın.

Tamamdır çok teşekkür ediyorum önerileriniz için, başka öneri gelmezse muhtemelen Corsair strafe MK2 silent modelini alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı