900 TL Telefon Önerisi

Sahibinden gibi sitelerde dolandırılma riski yüksek. Xiaomi dışında bu fiyatta adam akıllı cihazı olan firma yok. G2 modeli de bu fiyatlara bulanabilecek bir cihaz ve her türlü bu fiyattaki telefonların çoğundan daha donanımlı ve daha iyi bir kamerası var.

G2 donanım olarak iyi fakat güncel bir cihaz değil. Kronik arızalarıda mevcut. Mesajıma iyi baktıysanız kronik arızası olmayan güncel bir cihaz dedim. Sahibinden.com dan hiç alışveriş yapmadım satıcıyıda tanımıyorum. O fiyatta görünce söyledim.

G2 en son Lollipop aldı orası doğru. Fakat Lollipopta kalması sorun edilecek bir durum değil. Sahibinden sitesindeki kullanıcıya güven olmaz. G2 modelinin artıları A9 modeline göre daha çok. İki cihazda eski, sürüm olarak A9 eski değil. Dediğin fiyata A9 bulunsaydı alınabilirdi bataryası rezalet açıkçası. Donanım olarakta iyi değil artık, ilk çıktığında rezil bir fiyattan çıkmıştı zaten. Xiaomi dışında başka marka alınacağı için 800 TL civarlarına A9 tercih edilebilir eğer bu fiyata bulursa, fakat Sahibinden gibi bir siteden alışveriş yapmak yürek ister. G2 diğer LG amiral gemilerine göre sorunları daha az olan bir model. Ben 3 yıl kullandım G2 modelini açıkçası, çok iyi telefondu.

Yani boşuna batarya özürlüsü demiyorum A9 modeline. İlk çıktığında da SD 615 kullanıp ve o batarya kapasitesine göre 2000 TL üstüne satılan bir modeldi, kıl olmamak elde değil bu modele. HTC sonra zarar açıklayıp dursun.
1200'den soksaydı piyasaya Discovery gibi satardı ama akılsız yetkililer ellerinde patlaması için her şeyi yaptılar. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı