900 TL'ye 2. el Kulaklık önerisi

cansxrk

Picopat
2. el SS Arctis 3 beyaz temiz bir kulaklık buldum. Almayı düşünüyorum 900 TL'ye indirebildim sizce alınır mı? Ya da başka bir öneriniz var mı 2. el temiz bulabileceğim. Bütçe daha fazla artmaz bu arada belirteyim.

2. el SS Arctis 3 beyaz temiz bir kulaklık buldum. Almayı düşünüyorum 900 TL'ye indirebildim sizce alınır mı? Ya da başka bir öneriniz var mı 2. el temiz bulabileceğim. Bütçe daha fazla artmaz bu arada belirteyim.
hangi uygulamadan istersin

Son düzenleme:
Hangi uygulamadan istersin.

Hangi uygulamadan istersin.

Hocam güvenli sahibindendeki Param Güvende'deki sistem gibi bir sistemi olan bir program olursa sevinirim. Diğer şekil güven vermiyor hiç.

Aynı fiyata Arctis 1 siyahta var ama Arctis 3 daha iyidir herhalde mantıkken belki baska alternatifler vardır diye bekliyorum şu anlık.

Son düzenleme:
Hocam güvenli sahibindendeki Param Güvende'deki sistem gibi bir sistemi olan bir program olursa sevinirim. Diğer şekil güven vermiyor hiç.

Aynı fiyata Arctis 1 siyahta var ama Arctis 3 daha iyidir herhalde mantıkken belki baska alternatifler vardır diye bekliyorum şu anlık.

Tamamdır hocam hangi markalar istiyorsunuz illaki SteelSeries olmak zorunda mıdır?

Hayır yok en azından Rampage gibi marka olmasın. Kaliteli olacak bir marka olması yeter.

bu marka mikrofonu olsun sesi olsun kaliteli hocam trendyoldan sıfır olacak diyorsanız h2002e modeli 986tlye geliyor ama bu attığım h2002d modeli daha kaliteli ve alınabilir.

Bu marka mikrofonu olsun sesi olsun kaliteli hocam Trendyol'dan sıfır olacak diyorsanız H2002e modeli 986TL'ye geliyor ama bu attığım H2002D modeli daha kaliteli ve alınabilir.

Aslında BM800 mikrofonum var ses kartı veya Power yok ama işimi görüyor o yüzden mikrofon önemli değil pek. Ama kulaklık iyi bir şeyse almayı düşünebilirim başka önerin var mı peki?

Aslında BM800 mikrofonum var ses kartı veya Power yok ama işimi görüyor o yüzden mikrofon önemli değil pek. Ama kulaklık iyi bir şeyse almayı düşünebilirim başka önerin var mı peki?

Hocam 900TL'ye en güzel Gamenote markası var bir de
Bu güzel isterseniz incelemelerine bakabilirsiniz.

Hocam 900TL'ye en güzel Gamenote markası var bir de.
Bu güzel isterseniz incelemelerine bakabilirsiniz.

Tamamdır iki kulaklığıda bakacağım. Bir de D modeli yerine p daha mantıklı filan demişler bazılarıda iyi demiş kafam karııstı ve renk olarak sistemime hiç uymuyor başka bir rengi var mı acaba temiz olarak.

Tamamdır iki kulaklığıda bakacağım. Başka önerisi filan olan varsa da atar belki onlara da bakarım. Bir de D modeli yerine p daha mantıklı filan demişler bazıalrıda iyi demiş kafam kartıstı ve renk olarak sistemime hiç uymuyor başka bir rengi var mı acaba temiz olarak.

Attınız D modelimi iyi p modelimi acaba p daha iyi diyorlar fiyat farkıda pek yok galiba.

Ya da bu marka sıfırı bile uygun fiyatta acaba kablosuz iyi bir modelini bulabilir miyiz hocam çok yazdım ama. Havit Gamenote 7.1 FUXY-H3 şu model iyi mi acaba ya da daha iyisi var mıdır?

Son düzenleme:
Tamamdır iki kulaklığıda bakacağım. Başka önerisi filan olan varsa da atar belki onlara da bakarım. Bir de D modeli yerine p daha mantıklı filan demişler bazıalrıda iyi demiş kafam kartıstı ve renk olarak sistemime hiç uymuyor başka bir rengi var mı acaba temiz olarak.

Attınız D modelimi iyi p modelimi acaba p daha iyi diyorlar fiyat farkıda pek yok galiba.

Ya da bu marka sıfırı bile uygun fiyatta acaba kablosuz iyi bir modelini bulabilir miyiz hocam çok yazdım ama.

Bu markanın kablosuz modeli var hocam bir de doğru p modeli daha iyi ama D modeliyle az farkı var oda RGB'si olabilir p modeline göre D modeli bana göre daha iyi geliyor.

Hocam bu var Sahibinden'de sadece Param Güvende'li olan.

Geri
Yukarı