900 TL'ye kadar Bluetooth'lu kulak içi kulaklık önerisi

Abi videolarını izlesenize detaylı olarak anlatıyor zaten videolarda ses kalitesi daha kötü. 2. modeli yapamamış adamlar.
gizmochina.com/2022/09/26/oppo-enco-buds-2-review-one-of-the-best-earbuds-with-titanium-drivers-priced-under-rs-2000/

Al sana inceleme. Sen nereden izleyip hem bu kanıya vardın ki?

gizmochina.com/2022/09/26/oppo-enco-buds-2-review-one-of-the-best-earbuds-with-titanium-drivers-priced-under-rs-2000/

Al sana inceleme. Sen nereden izleyip hem bu kanıya vardın ki?
2. Kulaklığı alacağım dönemde gayet araştırma yaptım ve bu kanıya vardım, ayrıca karşında asker arkadaşın yok hocam senin bu tavır ne böyle? Özel hayatında bi şeye canın sıkıldı da bana mı patlamaya çalışıyorsun anlamadım ama gerçekten hiç uğraşamayacağım iyi akşamlar.

2. Kulaklığı alacağım dönemde gayet araştırma yaptım ve bu kanıya vardım, ayrıca karşında asker arkadaşın yok hocam senin bu tavır ne böyle? Özel hayatında bir şeye canın sıkıldı da bana mı patlamaya çalışıyorsun anlamadım ama gerçekten hiç uğraşamayacağım iyi akşamlar.

Araştırma yaptığın kaynağı atabilirdin en azından. Olsun, ü arkasında duramaman sorun değil.

Araştırma yaptığın kaynağı atabilirdin en azından. Olsun, ü arkasında duramaman sorun değil.
Firmanın mühendisi miyim de ürünün arkasında durayım, ne anlatıyorsun akşam akşam ya? 10 dakika youtube'da video izleyip, kulaklığın mikrofonunu dinleyebilecekken neden benden kanıt istiyorsun?

Firmanın mühendisi miyim de ürünün arkasında durayım, ne anlatıyorsun akşam akşam ya? 10 dakika YouTube'da video izleyip, kulaklığın mikrofonunu dinleyebilecekken neden benden kanıt istiyorsun?

Tamam, daha iyi olduğunu savunamıyor isen baştan atmayacaksın. Sonra "Kendin araştır, gör." kalıbına sığınmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Al sana mikrofon testi. Halen daha diyebilir misim Enco Buds, enco Buds 2'den iyi. Daha da ısrar edersen rengini belli etmiş olursun.

Geri
Yukarı