900 TL'ye kadar monitör önerisi

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Acer QG241YBII monitörümü teknik sıkıntılardan dolayı iade edeceğim. 900 TL'ye kadar monitör önerisi alabilir miyim?
Önceliğim: VA, 24 inç, 75HZ, 1MS

@Caner Uncu konu sahibi arkadaş önceki konularında 1ms'i VRB ile sağladıkları için monitörü iade edeceğini söylemişti, senin önerdiğin 2 monitör de 1ms değerini VRB ile sağlıyorlar.

@berkayvirtue sana da ms olayına bu kadar takılmamanı tavsiye ederim. Şimdiki monitöründe bir VRB açıp bir de kapatıp ghosting testi yapar mısın? Aradaki farkı görüyor musun görmüyor musun ona göre öneri yapalım.

@Caner Uncu konu sahibi arkadaş önceki konularında 1ms'i VRB ile sağladıkları için monitörü iade edeceğini söylemişti, senin önerdiğin 2 monitör de 1ms değerini VRB ile sağlıyorlar.

@berkayvirtue sana da ms olayına bu kadar takılmamanı tavsiye ederim. Şimdiki monitöründe bir VRB açıp bir de kapatıp ghosting testi yapar mısın? Aradaki farkı görüyor musun görmüyor musun ona göre öneri yapalım.
Aradaki fark kabak gibi belli oluyor hocam. Bir siteden MS testini yaptım.

Aradaki fark kabak gibi belli oluyor hocam.
Hocam o zaman o monitörde ciddi sıkıntı var. 1ms, 4ms, 5ms, 7ms monitörler kullandım elbette fark var fakat anlaşılması zor. 1ms değiller fakat şunları öneririm:

IPS isterseniz de bu var:

Ben de araştırıyorum bu tarzda bir monitör ama gözle görüp karar vermek istiyorum işin aslı. O yüzden karar vermek çok zor. VA panel çok cezbedici gerçekten. Ayrıca TN paneller hakkında çok kötüleme olduğu için ise hiç elim o tarafa gitmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı