900 TL'ye kadar Red Switch Klavye Önerisi

Bütçe
850-900
Makaleler
18
Yer
İzmir
Şu an aklımda membran olsa da, K55 RGB Pro ve Cynosa V2 Chroma var. Mekanik olarak da K60 Pro Cherry MX ve K68 var. Uzun vadeli kullanabileceğim bir klavye istiyorum. G213 kullandım ama satın aldığım ve yerine garantiden gönderilen 2 klavye de kronik arızalı çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BerkayZ87 benim için aydınlatma önemli değil. G213'den önce eski kasa K55 kullanıyordum kullanıyordum taş gibi. Ama tuş hissiyatı bozuldu. Ondan en azından 5 sene götürecek az ses çıkaran mekanik, veya membran klavye bakıyorum. Mekanik model ne önerirsin?

Son düzenleme:
@BerkayZ87 benim için aydınlatma önemli değil. G213'den önce eski kasa K55 kullanıyordum kullanıyordum taş gibi. Ama tuş hissiyatı bozuldu. Ondan en azından 5 sene götürecek az ses çıkaran mekanik, veya memurun klavye bakıyorum. Mekanik model ne önerirsin?
RGB önemli değilse K55 RGB PRO alabilirsin. Geçenlerde 470 TL'ye kadar düştü. Şu an 530 TL'ymiş, biraz pahalı ama yine alınabilir.

Sürekli membran kullandığımdan bir kere mekanik klavye kullanayım diye düşündüm. K55'i önceden kullandım 2 sene ve rahat etmiştim. Klavye arasını temizlemek için sök tak yaptığımdan bir süre sonra tuşlardaki hissiyat bozuldu, 20₺'lik klavye hissiyatı vermeye başladı. K55 Pro'da da aynı sorunu yaşar mıyım? Çözümü var mı yine olursa?

@hadwiger @Tearz sizin önerilerinizi de alayım. Biraz önce Rusya, Polonya üssünü vurdu, daha fiyatlar yukselmeden alayım.
K68 almanı öneririm. Gerçekten pişman olmazsın. Kendim 3-4 aydır kullanıyorum. Memnunum. Multimedya tuşları işime yarıyor. RGB tek renk sadece. Ben zaten kapalı kullandığım için problem olmuyor. Su geçirmez özelliğide mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı